Друзі, з 19 по 23 вересня зустрінемося у Львові на 25-му Форумі видавців. Ми підготували для вас десятки неймовірних новинок — найповнішу біографію Гемінґвея, захопливу мандрівку у світ сомельє, найновішу книжку історика Ніла Ферґюсона, щемливий роман Селесте Інґ та багато іншого. Запрошуємо на наші дискусії про ведення бізнесу, творчість, науку та глобальні тренди.

Новинки до 25 Book Forum
«Суперфрікономіка» Стівен Левітт, Стівен Дабнер
Коли розв'язок проблеми лежить не прямо у вас під носом, найлегше припустити, що його взагалі не існує. Однак історія та наше життя знову і знову доводять, що це не так. Чи може споживання м'яса кенгуру врятувати планету від глобального потепління? Чому слони небезпечніші за акул? Що спільного між повією та Санта-Клаусом?
У продовженні драйвового економічного бестселера «Фрікономіка» — «Суперфрікономіці» Стівен Левітт і Стівен Дабнер знову поринають у найпотаємніші глибини причинно-наслідкових зв'язків, спростовують поширені міфи та перевертають уявлення про повсякденну реальність.

Стівен Левітт — професор економіки Чиказького університету, дослідник і публіцист. У 2003 році нагороджений медаллю Джона Бейтса Кларка, яку вручають економістам віком до сорока років за внесок у розвиток економічної думки. У 2006-му ввійшов до списку «100 людей, які формують наш світ» за версією журналу Time.
background
Стівен Левітт
background
Стівен Дабнер
Стівен Дабнер — американський журналіст, письменник, публіцист, ведучий Freakonomics Radio. Писав для газети New York Times, журналів Time і New Yorker, викладав англійську мову в Колумбійському університеті.

Професійна журналістка Б'янка Боскер анічогісінько не розуміла у вині, аж поки не відкрила для себе цілий всесвіт, присвячений смаку, — роботу сомельє. Вражена їхніми надздібностями в орієнтуванні у смаку, жінка вирішила розібратися, чи зможе вона досягти такого ж рівня професіоналізму, та зрозуміти, що саме захоплює цих людей.
У цій історії, насиченій допитливістю, гумором та скептицизмом, Боскер відправляється у подорож, де зустрічається з підпільними групами дегустаторів, виробниками масмаркетного вина, нейронауковцями та сомельє найкращих ресторанів Нью-Йорка.background
Б'янка Боскер
Б'янка Боскер — журналістка, що пише про їжу, вино, архітектуру та технології для найбільших світових видань: New Yorker online, Atlantic, New York Times Style Magazine, Food & Wine, Wall Street Journal, Guardian і New Republic. Очолювала відділ технологій видання Huffington Post.

Диплом не гарантує, що ви любитимете свою роботу. Успішна кар'єра не визначає щастя. Ваші кар'єра, щастя та повсякденне життя — у ваших руках. Головне, поставити собі правильні питання та бути готовим втілювати відповіді у життя.
Як знайти роботу, яка по-справжньому подобатиметься? Як збудувати кар'єру, яка забезпечить хороше життя? Як відшукати життєвий баланс? Як зробити щось вартісне, що змінить цей світ?
Автори пропонують поглянути на своє майбутнє очима дизайнера і створити дизайн-проект вашого життя. Ця книжка дасть вам важливі інструменти, які допоможуть вийти із «замкненого кола» і спроектувати змістовне, наповнене задоволенням життя, у якому ваша особистість, ваші переконання та ваша робота не суперечитимуть одне одному. І коли вас запитуватимуть: «Як справи?» та «Що нового?», у вас завжди буде, що відповісти.

background
Біл Барнетт
Біл Барнетт — виконавчий директор Дизайнерської програми у Стенфордському університеті, де раніше здобув магістерський ступінь з продуктового дизайну. Виконує роль радника у кількох технологічних стартапах.
Дейв Еванс — викладач курсу продуктового дизайну у Стенфордському університеті, консультант із менеджменту. Очолював відділ запуску продуктів одного напряму в компанії Apple. Співзасновник компанії зі створення відеоігор Electronic Arts.
background
Дейв Еванс

«Гемінґвей» Мері Дірборн
Ернест Гемінґвей, поза сумнівами, один із найвидатніших американських прозаїків. Він познайомив читачів з іншим Парижем, особливою Америкою, Африкою, Кубою. А головне — показав світ яскравішим, стихійнішим, пристраснішим та романтичнішим місцем.
На кожному етапі його життя ми бачили нового Гемінґвея — довготелесого хронікера «утраченого покоління», мужнього подорожувальника, що описував подвиги на арені для кориди, репортера на фронтах Громадянської війни в Іспанії і врешті-решт — бородату легенду повоєнних років на Кубі. Однак трагедію, що сталася з ним, до кінця так і не зрозуміли.
Детально аналізуючи листи, щоденники та архівні матеріали, Мері Дірборн намагається пояснити внутрішній світ надзвичайної та водночас недосконалої людини. Вона розкриває суть трагедії письменника, який змінив очікування від літератури, спосіб мислити та робити життєвий вибір для багатьох людей.

Мері Дірборн — американська письменниця й біографиня. Авторка життєписів письменника Генрі Міллера, галеристки Пеґі Ґуґенгайм.
background
Мері Дірборн

«Гірка правда про стосунки» — до болю щира розповідь про життєві кризи, які звалилися на автора через власну поведінку. Штраус досліджує питання, які хвилюють усіх чоловіків і жінок. Чи природно все життя зберігати вірність одній людині? Чи можуть альтернативи моногамії поліпшити стосунки й принести більше щастя? Що притягує нас до партнерів, яких ми обираємо? Чи можемо ми зберігати пристрасть і романтику впродовж тривалого часу?
Шукаючи відповіді на складні питання стосунків, відданості та сексу, автор побував у сучасних гаремах, спілкувався з передовими науковцями й навіть лікувався в клініках, щоб позбутися сексуальної залежності. Те, що він відкрив для себе, кардинально змінило його уявлення про кохання, секс, стосунки й навіть себе самого.

Ніл Штраус — американський письменник, журналіст і блогер. Публікується в журналі Rolling Stone і газеті New York Times.
background
Ніл Штраус

Традиційний опис історичних процесів подає історію людства як ієрархічну структуру, вершина якої — правителі у високих вежах. За цією концепцією, зміни відбулися з приходом технологій, які поставили на перше місце мережеве суспільство. Історик Ніл Ферґюсон переконує: мережі — не новий феномен нашого часу. Інтернет лише пришвидшив та підсилив їхню роль, ставши новим варіантом втілення громадських площ. У цій книзі Ферґюсон аналізує роль мереж в історії людства, споконвічне протистояння між мережами та ієрархічними структурами, а також пропонує засвоїти уроки, які дає історія поширення мереж.
Ніл Ферґюсон — британський історик, журналіст, старший науковий співробітник Гарвардського і Стенфордського університетів. Автор 14 книжок, зокрема бестселерів «Цивілізація», «Еволюція грошей» (обидва видав «Наш формат» у 2017 році) та «Імперія», редактор у Bloomberg Television, оглядач Newsweek. Лауреат відзнаки імені Бенджаміна Франкліна «За державну службу» 2010 року.
background
Ніл Ферґюсон

Новий бестселер Селесте Інґ, авторки «Несказаного» («Наш формат», 2016), визнано найкращим романом за версією Amazon (2017), книжкою року за версіями Guardian, BuzzFeed, Washington Post, Esquire. У США продано мільйон примірників цієї книжки.
Шейкер-гайтс мало би бути ідеальним містом для життя. Тут усе сплановано — від кольору будинків до повсякдення його мешканців. Але, хоч би як ми намагалися дотримуватися плану, в один момент щось змінює хід нашого життя. Пожежі спалахують то тут, то там і змінюють нас. Інколи вони руйнують, але подекуди — дають нове життя та підштовхують шукати вихід. У Шейкер-гайтсі ці зміни настають із переїздом сім'ї Воренів. Родини не такої, як усі.
Новий роман Селесте Інґ — глибока психологічна оповідь про важку та сповнену надії ношу материнства, первинне бажання захистити своїх дітей від жорстокості чи інакшості довколишнього світу, наш вибір, а також про те, ким ми є і ким ми могли би стати.
Селесте Інґ — американська письменниця, лауреатка премії Пушкарта за найкраще оповідання. Перший роман письменниці «Несказане» став бестселером та приніс авторці світову славу.
background
Селесте Інґ

Є те, що ми можемо змінити, і те, що ні. Хоч би як сильно ми сварилися з представником авіакомпанії, яка скасувала рейс через погодні умови, це не зупинить шторм. Хоч би якви нервувалися в заторі, ви не поїдете швидше. Ви не примусите техніку не ламатися в найневдаліший момент, не станете нижчим або вищим, не народитеся в іншій країні. Але нервуючись через те, що не змінити, ми витрачаємо сили, ресурси й час, які могли би спрямувати на те, на що справді можемо вплинути.
Ця книжка примусить вас по-іншому поглянути на реальність, яка вас оточує, а також навчить підходити до владнання будь-яких проблем як справжній стоїк — із самовладанням, мудрістю та стійкістю.
Раян Голідей — медіастратег і письменник. Працював директором з маркетингу в American Apparel. Засновник креативної компанії Brass Check, яка консультувала Google, TASER, Complex та інші успішні корпорації. Дописувач New York Times, AdAge, Fast Company, Thought Catalog і New York Observer. Автор бестселерів із маркетингу та саморозвитку, зокрема книжки «Напролом. Мистецтво перетворювати перешкоди на перемоги» («Наш формат», 2017) та «Маркетинг майбутнього» («Наш формат», 2018).
background
Раян Голідей

Одна з головних помилок у роботі будь-яких компаній — це спроби вдавати, що є лише один спосіб управляти ними. Те, що добре для General Motors, часто виявляється катастрофою для маленької автомайстерні. За Генрі Мінцберґом, ключ до ефективного функціонування фірм криється у глибокому розумінні всіх процесів — від ролі менеджера до взаємодії підприємства та суспільства.Протягом багатьох років професор менеджменту Генрі Мінцберґ спостерігав, як працюють менеджери, як організовані компанії, як вони ухвалюють рішення, розробляють стратегії і створюють структури. У цій книжці він намагається максимально широко поглянути на природу менеджменту й функціонування організацій.
Генрі Мінцберґ — професор, викладач курсу менеджменту в Університеті Макґілла, автор низки книжок про менеджмент, які стали класикою бізнес- літератури.
background
Генрі Мінцберґ

Ви математик чи гуманітарій? Професорка Барбара Оклі переконує, що таких понять не існує. Кожен із нас має внутрішній потенціал, щоб засвоїти будь-які знання. Головне — навчитися вчитися й запустити свій мозок на повну. Навіть більше, одноманітний і цілеспрямований рух до розв'язання проблеми — не завжди найкращий шлях. Інколи варто зробити крок назад, щоб поглянути на завдання з іншого боку, запустити свою креативність, навіть якщо ви працюєте над вирішенням математичної проблеми. Авторка пропонує різноманітні лайфхаки та інструменти, які допоможуть швидко й ефективно запам'ятовувати інформацію, засвоювати будь-які навички: від розуміння складних математичних формул чи наукових концепцій до подолання професійних викликів. А також вона покаже, як зробити навчання простим і захопливим.
Барбара Оклі — професорка інженерних наук Оклендського університету, авторка популярного курсу на Coursera про те, як навчитися вчитися. Здобула диплом зі славістики у Вашингтонському університеті, служила в армії. Військова служба підштовхнула її до вивчення технічних наук, а згодом — розкриття таємниць мислення.
background
Барбара Оклі

Події на 25 Book Forum
background
Дискусія «Технарі vs гуманітарії: як налаштуватися мислити "по-іншому"»
20 вересня 18.00: дискусія «Технарі vs гуманітарії: як налаштуватися мислити "по-іншому"» з нагоди презентації книжки «Навчитися вчитися» Барбари Оклі.
Спікери:
Надія Купиняк — асистентка кафедри нормальної фізіології ЛНМУ імені Данила Галицького, член Британського фізіологічного товариства, кураторка студентського наукового гуртка та Днів науки у Львові;
Віка Лазарчук — дитячий та сімейний психолог, організаторка курсів із підготовки до школи "Junior school". Наразі здобуває другу вищу освіту за фахом клінічного психолога.
Де: Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2а, м. Львів)
Дискусія відбувається в рамках науково-популярної програми журналу Куншт.
background
Бізнес-сніданок «Саморозвиток лідера як необхідна складова швидкого росту команди»
21 вересня 10.00-10.45: бізнес-сніданок «Саморозвиток лідера як необхідна складова швидкого росту команди»
Сніданок розпочнеться з презентації книги «Кар'єрні ігри» Джефрі Пфефера.
Спікери:
Andrew Rozhdestvensky, директор Центру Лідерства УКУ
Даміан Раган, перший заступник голови правління KredoBank.
Volodymyr Glaschenkov керуючий партнер Ейч.Ді. Партнерз.
Де: літня тераса готелю «Цитадель» (м. Львів, вул. Грабовського 11).
Подія проходить у рамках програми бізнес-майданчика KMBS (Свобода Творчість Розвиток).

background
Управлінська дискусія «Дух капіталізму»: Чи вже заклала Україна фундамент для глобальної конкуренції?
21 вересня 18.00-19.00: управлінська дискусія «Дух капіталізму»: Чи вже заклала Україна фундамент для глобальної конкуренції? з нагоди виходу книги Макса Вебера «Протестантська етика і дух капіталізму».
Спікери:
Мирослав Маринович, проректор Українськиого католицького університету UCuniversity, член-засновник Українська Гельсінська спілка з прав людини — УГСПЛ
Кириченко Владислав, український громадський діяч, підприємець, меценат, засновник видавництва Наш Формат.
Де: Львів, Leopolis Hall, пр. Свободи, 27 (4-й поверх).
Подія проходить у рамках програми бізнес-майданчика KMBS (Свобода Творчість Розвиток).
background
Дискусія «Світ в добу соціальних мереж»
21 вересня 19.00-20.00: управлінська Дискусія «Світ в добу соціальних мереж», з нагоди виходу книги «Площі та вежі» Ніла Ферґюсона.
Спікер: Валерій Пекар, український підприємець і громадський діяч, викладач Kyiv-Mohyla Business School [kmbs], співзасновник Візійний проект "Нова Країна".
Де: Львів, Leopolis Hall, пр. Свободи, 27 (4-й поверх).
Подія проходить у рамках програми бізнес-майданчика KMBS (Свобода Творчість Розвиток).
background
Майстер-клас «Творчість чи наука: як збудувати бренд?»
22 вересня 15.00-16.00: майстер-клас «Творчість чи наука: як збудувати бренд?» з нагоди виходу книги «Пурпурова корова. Як створити незабутній продукт» Сета Годіна. (Наш Формат) та «Головна маркетингова книга» Олексія Філановського (Фабула).
Спікер: Олексій Філановский, CMO Фокстрот, екс-СМО Prom.ua, створив з нуля 14 торговельних марок, працював з 41 брендом на 17 різних ринках, багато з яких входили в рейтинг найдорожчих в країні, викладач Kyiv-Mohyla Business School [kmbs].
Де: Львів, Leopolis Hall, пр. Свободи, 27 (4-й поверх).
Подія проходить у рамках програми бізнес-майданчика KMBS (Свобода Творчість Розвиток).

background
Управлінська дискусія «Дизайн-мислення в дії: як керувати компанією та власним життям»
22 вересня 16.30-17.15: управлінська дискусія «Дизайн-мислення в дії: як керувати компанією та власним життям» з нагоди виходу книг «Дизайн-мислення» Білла Барнета та Дейва Еванза, «Анатомія менеджменту» Генрі Мінцберґа (Наш Формат), «Передбачувана ірраціональність» Дена Аріелі (ВСЛ).
Спікери:
Lidiya Bilas, співзасновниця КМДШ. Київ. Школа, яка вчить думати, екс-генеральний директо IDS Aqua Service, випускниця kmbs.
Olena Kozlova, CEO PLVision, випускниця kmbs
Viktor Oksenyuk, керівник інтелектуальних проектів kmbs.
Де: Львів, Leopolis Hall, пр. Свободи, 27 (4-й поверх).
Подія проходить у рамках програми бізнес-майданчика KMBS (Свобода Творчість Розвиток).
background
Воркшоп «Вишукана професія сомельє»
22 вересня 20.00: воркшоп «Вишукана професія сомельє» з нагоди презентації нашої книги «Схиблені на вині» Б'янки Боскер.
Спікер: Богдан Павлюх (Pavlyuh Bohdan) — сомельє закладів Park. Art of Rest та Грушевський Cinema Jazz, голова Львівського осередку сомельє України, автор блогу про вино Wine is Easy.
Де: Львів, Hotel Leopolis.

Бонуси на 25 Book Forum
Друзі, на стенді «Нашого формату» будуть діяти такі постійні знижки:

  • -5% для покупок сумою від 500 грн.
  • -10% для покупок сумою від 1000 грн.
  • Для всіх, хто запостить фото з будь-якого заходу «Нашого формату» на 25 Book Forum у соцмережах (instagram post, instagram stories, facebook post, facebook stories, twitter) та тегне @nashformat — даруємо знижку -15% на всю покупку на нашому стенді. Лиш покажіть продавцю свій пост ;)
  • Зверніть увагу! Цьогоріч у наметі (№26) постійно діє розпродаж -40% на всі книги.

Де шукати «Наш формат» на 25 Book Forum
Як нас знайти?
На наших стендах (№108, 026, 26) ви знайдете усі наші найгарячіші новинки і не тільки ;) Ми також запрошуємо вас приєднатися до нашої програми подій на 25 Book Forum | Форум видавців 2018

Де: Львів, Палац мистецтв та ярмарок на просп. Свободи.

Коли: 19 - 23 вересня 2018 р.
Побачимось ;)
Made on
Наш Формат логотип Тільди
Tilda