Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 22:00
Побажання

Інформація про реєстрацію в інтернет-магазині «Наш Формат»

Особистий кабінет

Особистий кабінет - це Ваш персональний простір на сайті nashformat.ua. Тут можна проглянути історію замовлень, список відкладених товарів, змінити особисті дані і т.п. Доступ до Особистого кабінету мають зареєстровані користувачі сайту.

Для реєстрації скористайтеся спеціальним блоком, що знаходяться у верхній частині правого поля сайту. У цьому ж блоці після авторизації відобразиться вміст Особистого кабінету.

Що таке реєстрація?

Це добровільне надання персональної інформації для її постійного зберігання в базі даних інтернет-магазину nashformat.ua. Персональна інформація необхідна для взаєморозрахунків і забезпечення доставки замовлень. Без Вашого дозволу персональна інформація (у цілому або частково) не може бути надана третім особам.

Які вигоди реєстрації?

  • Брати участь в акціях, отримувати подарунки, отримувати інформацію про новинки та ін.
  • Дізнатися, на якій стадії обробки знаходиться ваше замовлення (стадії обробки відображаються в Особистому кабінеті)
  • Відкласти на будь-який термін товари, що Вас зацікавили, у спеціальну папку, якщо в даний момент Ви маєте труднощі з вибором (відкладені товари можна переглянути на спеціальному сторінці, пройшовши за посиланням з Особистого кабінету)
  • Проглянути історію замовлень. Вся інформація про зроблені Вами замовлення: дата, статус, склад, поточна знижка, ціни товарів, вартість доставки, адресу доставки і т.п.)
  • Відредагувати особисті дані: змінити існуючу або додати нову адресу, змінити пароль і т.п
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних