Фільтр

Наші проекти

  1. «Наш формат» — це більше 500 точок продажу, власний інтернет-магазин, дві книгарні в Києві та доставка по всьому світу.
  2. Ми видаємо не тільки паперові книжки, а й електронні. Наша продукція доступна в Google Play, iTunes, Kobo та ін.
  3. Наша команда — це понад 100 професіоналів своєї справи. Ми підготуємо для вас персональну пропозицію та забезпечимо потужну рекламну та pr-кампанії наших спільних книжок.
  4. На сьогодні ми видали вже понад 100 нових книжок. Серед них — книжки Нобелівських та Пулітцерівських лауреатів, бестселери New York Times, The Economist та Financial Times.
  5. Працюючи з нами — ви інвестуєте в країну і підтримуєте її здорове майбутнє. Адже видаючи кожну нашу книгу, ми створюємо нові робочі місця для перекладачів, редакторів, коректорів та дизайнерів, ми даємо роботу українським типографіям, сприяючи розвитку вітчизняної економіки.
  6. Нашими партнерами на сьогодні вже стали Investment Capital Ukraine, Kyiv-Mohyla Business School, Western NIS Enterprise Fund, Нова пошта та інші.

Про "Наш Формат"

Ми стартували у вересні 2006 року в Києві. Сьогодні ми працюємо майже у всіх сегментах українського книжкового ринку і видаємо художню прозу, історичну мемуаристику й есеїстику, ділову та світо­глядну літературу. 

Кожну з наших книг ми створювали для того, щоб вразити, здивувати й об’єднати читачів. Яка ціль будь-якого автора, опублікованого нами? Розважити і навчити новому? Так. Ми працюємо для інтелектуаль­ного задоволення найвибагливішого читача. Прославитися? Цілком можливо. Ми видаємо найнесподіваніші тексти, які нам вдалося знай­ти. Якщо ви щойно прочитали найцікавішу і найкориснішу у вашому житті книгу, розкажіть нам про неї. 


Ми працюємо, щоб зацікавити вас особисто.
Якщо ми допоможемо вам створити нові ідеї, сенси, проекти і цін­ності – ми здійснимо українську культурну революцію і на рівні думок, емоцій, і в реальності. 
Пріоритетом діяльності  Нашого Формату є видання світоглядної літератури – від бізнес-бестселерів до мистецьких проектів, покликаних формувати нову українську еліту, змінювати масштаб мислення читачів. 
Ми віримо в соціальний капітал. Потужне мислення і вільні мізки – це наш з вами капітал. Українці прагнуть бути ближчими до європей­ського культурного простору та шукають концептуальні ультрасучасні культурні ініціативи, яких не було до сьогодні. 
Найкраще з можливого – НАШ ФОРМАТ 

  Владислав Кириченко,

  засновник і автор ідеї проекту Наш Формат,

  Громадський діяч, меценат

  Антон Мартинов,

  керуючий партнер, директор видавництва

Книговидання

 Перші книги видавнивництва «Наш Формат» вийшли разом із видавництвами-партнерами ще починаючи з 2008 року. На даний момент функціонує окреме видавництво «Наш Формат» із внесенням до реєстру виготівників та розповсюджувачів друкованої продукції, а також гуртовий відділ збуту, що працює над розповсюдженням продукції по всій Україні. Завдання видавництва - випускати потрібні та цікаві книжки, піднімаючи актуальні теми в українському суспільстві.

Якщо у Вас є пропозиція по виданню чи перевиданню цікавої книги - надсилайте пропозицію нам на електронну адресу видавництва pub@nashformat.ua. Ми обов'язково розглянемо всі пропозиції і можемо гарантувати, що якщо книга цікава і корисна - ми видамо її (якщо права на неї вільні) і подаруємо Вам десять екземплярів цієї книги, одна з яких буде підписана нами у знак подяки за гарну ідею.

Перші книги Нашого Формату вийшли в співпраці з видавництвами-партнерами, зокрема мемуари Лі Куан Ю «Сингапурська історія: із третього світу в перший» (2011), активне книговидання агенції розвивається з кінця 2012 року. У видавництві побачила світ серія книг історика Володимира В’ятровича «Історія з грифом «Секретно» (2012; 2013). Найнові­ші наші видання історичної тематики – наукова розвідка Олександра Гогуна «Сталінські командос» (2014), нарис Юрія Фельштинського та Михайла Стан­чева «Третя світова: Битва за Україну» (2015). Найбільшу популярність серед українців здобув лонгселер всеукраїн­ського мистецько-культурного проекту Антіна Мухарського «Жлобологія» (2013, 2015), в якій феномен жлобства відверто описали скандальні, знамениті митці й на­уковці.

Із 2014 року ми почали роботу над серією світових бестселерів українською мовою. Наш Формат готує до друку 20 топових світоглядних і бізнес-книг. Першим виданням цієї серії була книжка – «Величні за власним вибором» (2014) американського економіста Джима Коллінза, згодом – «Моє життя та робота» Генрі Форда. Ми видали українською найвпливовішу трилогію світової літератури «Атлант розправив плечі» (2015), бестселер молекуляр­ного біолога Джона Медіни «Правила розвитку мозку дитини». Також вийшли з друку такі видання: «Від нуля до одиниці» Пітера Тіля«Заразливий» Йони Бергера, «Чомуеволюція правдива» Джеррі Койна, «Перегляд позитив­ного мислення: на основі нової науки про мотивацію» Ґебріел Етінґен та інші корисні книжки. А в 2016 році завдяки видавництву «Наш формат» українські читачі мають можливість прочитати рідною мовою такі світові бестселери як «Чому нації занепадають» Дарона Аджемоглу та Джеймса Робінсона, «Джерело» Айн Ренд, «Продається все. Ера Amazon» та кілька десятків інших цікавих та дуже корисних для українського читача книжок.

На кожен наш паперовий варіант ми видаємо електронні версії книг, які можна придбати на сайтах: nashformat.ua, smart.kyivstar.ua, store.obreey.com. Планується розміщення на iTunes, Amazon Store, Google Book, iBookstore, Kobo Bookstore та інших світових ресурсах.

Маєте до нас пропозицію видання/перевидання цікавої книги? Пишіть на електронну адресу директорові видавництва Антону Мар­тинову: martynov@nashformat.ua

Музичний лейбл «Наш Формат» і запис аудіокниг

Ми перші в Україні розпочали проект, мета якого – осучаснення підходів до освіти та застосування сучасних технологій в освіті, а саме: випуск україномовної аудіокниги.

Ми видали понад 200 аудіокниг, або найкращі надбання світової  та української літератури, яка входить у навчальні програми для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Ми є єдиними правовласниками звуку української аудіокниги, оформленого з дотриманням авторських та суміжних прав та всіх вимог чинного законодавства України, про що свідчить голографічний захисний елемент (ліцензійна марка) нанесений на кожен примірник  нашої продукції. До озвучування нашої аудіокниги долучилися найкращі актори України: Ада Роговцева, Наталя Сумська, Петро Панчук, Борис Лобода та інші відомі актори театру і кіно. Сту­дія звукозапису агенції – чи не єдина в Україні саундпродакшн-студія, яка спе­ціалізується на записі аудіокниг. У нас записані: «Залишинець. Чорний Ворон» Василя Шкляра (2011), «Лексикон інтимних міст» Юрія Андруховича (2012), «Весняні ігри в осінніх садах» Юрія Винничука (2011) та ін.

Інтернет-магазин www.nashformat.ua

пропонує україномовний культурний продукт – книги, музику, аудіокниги, широкий асортимент українського кіно, символіку та подарунки-сувеніри.

Швидка доставка замовлень здійснюється по Україні та світу через най­зручніші методи доставки. Оплата – готівкою, карткою Visa/Mastercard, Webmoney, Privat24, PayPal. Асортимент крамниці – понад 10 000 наймену­вань.

Клуб

Наш Формат організовує у власному клубі за адресою: м. Київ, пров. Алли Горської, 5 – зустрічі з письменниками та громадськими ді­ячами, музичні концерти українських гуртів і майстер-класи. Підписуйтесь на нашу розсилку на www.nashformat.ua, у www.facebook.com/nashformat і слідкуйте за подіями українського культурного фронту.

Кузня

«Кузня» – це територія селекції та гартування нової української еліти.

Конкурентної, ефективної, чесної. Багато проектів, море ідей, безліч сердець... Нас об’єднують не бренди, не партії, не організації, не бізнес. Ми просто прагнемо найкращих результатів діяльності кожного, які в сумі створять нове обличчя нашої Батьківщини – України. Обличчя, гідне третього тисячоліття.  


«Кузня» – це платформа для всіх, чиїм гаслом є «померти молодим якомога пізніше», для всіх, хто прагне, творить, досягає! Для тих, хто проактивний, бере відповідальність, хто має амбіції творити історію України і усвідомлює, що грунтом, де зростатимуть ці амбіції, є ясний розум, щире серце, постійний розвиток і тяжка праця. Для тих, хто, аби отримати – віддає, аби здобути довіру – завше є самим собою, хто ризикує, знає вартість дружби і ціну честі. «Кузня» для всіх, для кого Україна не тільки територія, а і сума звершень.