Аудіокнижки від «Наш формат»
Дізнавайся нове,
навіть коли немає часу

Сучасні технології змінюють наше життя і те, як ми сприймаємо інформацію. Але вони не загроза книжкам. Навпаки, це ще одна можливість для книжки бути доступною будь-де та будь-коли. Читати її у вашому смартфоні або слухати в дорозі. Тож ми завершуємо роботу над мобільним додатком для електронних та аудіокниг та перезапускаємо наш проект із запису аудіокниг.
Слухайте першими
Залиште свої контакти і ми повідомимо Вас першими про вихід аудіокнижок.
Ваше ім'я
Ваш е-mail

Уже зовсім скоро додаток може бути у вашому смартфоні. Почуйте першими світові бестселери, записані зірковими дикторами. А поки слухайте перші уривки із аудіокниг та підписуйтеся на наші оновлення.
Підписатися
Інструкція для інтровертів, які хочуть бути самими собою та екстравертів, які готові їх підтримати.
Cила інтровертів
Читає Соня Сотник

Кілька століть нам нав'язували ідеальний образ людини — комунікабельної, харизматичної, енергійної, — мовляв, саме ці риси — запорука успіху. Тому й не дивно, що більшість переступила через себе, намагаючись відповідати цьому взірцеві.

Сьюзен Кейн вважає, що час скинути маски, і на численних прикладах з політики, бізнесу, освіти показує , у чому криється потенціал тихих людей. У цій аудіокнижці, записаній радіоведучою Сонею Сотник, ви знайдете поради, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, залишаючись самим собою.

«Сила інтровертів» — бестселер Washington Post, Los Angeles Times, а в списках бестселерів New York Times книжка була понад три роки. Перекладена 36-ма мовами. Названа найкращою книжкою 2012 року у жанрі нон-фікшн за версією читачів сайту Goodreads.
background
Соня Сотник — радіоведуча, співачка. Фронтвумен ранкового шоу «Камтугеза» на Radio Roks, яке щоранку веде в компанії із незмінним співведучим Сергієм Кузіним. Організаторка благочинного проекту «На шапку», який займається допомогою переселенцям, та волонтерського проекту Guide UA, метою якого є створення екскурсій українською мовою у всіх туристичних центрах світу.
Слухати уривок:
Гімн капіталізму та один з найвпливовіших творів американської літератури.
Атлант розправив плечі. Несуперечність
Читає Соня Сотник

«Атлант розправив плечі» — magnus opus Айн Ренд, який авторка писала впродовж 12 років, став її найгучнішим бестселером, одним із найвпливовіших художніх творів світової літератури. У першій частині авторка знайомить читачів із головною героїнею Даґні Таґґарт, яка керує найбільшою в країні залізницею і прагне впровадити нові технології, щоб зробити свою бізнес-імперію ще сильнішою. У цьому їй допомагає Генк Ріарден — король металургії, а ще нафтовий монополіст Елліс Ваятт, що перетворює Богом забуту землю на промисловий рай.

У їхніх руках — наймогутніші корпорації, що від них залежить доля країни. Вони — сучасні атланти. Їхня релігія — економіка, їхня відповідальність — тягар усього світу. Колись вони мріяли змінити життя суспільства, а тепер їм доводиться чути, що вся їхня праця лише помножує несправедливість.
Слухати уривок:
Пронизливі спогади про один з найскладніших періодів в житті України.
Павло Скоропадський. Спогади. Кінець 1917 — грудень 1918
Читає Дмитро Лавров

Йшов четвертий рік світової війни. Втомлений подіями генерал-лейтенант російської імператорської армії Павло Петрович Скоропадський, нащадок старовинної старшинської фамілії, ще не знав, що стане гетьманом незалежної Української Держави.

Епоха змін, яку самовбивчо наближали революціонери всіх мастей, перетворилася на апокаліпсис, війну всіх проти всіх, але Скоропадському стало духу взяти на себе невдячну ношу державного будівництва. Спроба закінчилася цілковитим і очікуваним провалом, але окремі починання гетьмана дотривали до наших днів: саме йому Україна завдячує, наприклад, Академією наук.

У цих пронизливих спогадах постають буремні роки революції і громадянської війни та особиста драма Скоропадського, який за влучними словами Вячеслава Липинського, став українцем, тільки переставши бути гетьманом. Але, на жаль, було вже пізно: Україну охопив червоний морок з півночі.
background
Дмитро Лавров — понад 13 років працює у прямих ефірах на українських радіостанціях — XIT FM, Love Radio, L'Radio, Радіо Дача, Europa Plus Ukraine, Super Radio, Авто радіо, Lounge FM. Озвучив понад 30 фільмів. Бренд-голос відомих торгових марок та телеканалів.
Слухати уривок:
Вибухова суміш високого інтелекту, яскравого гумору та безмежної допитливості.
Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака
Читає Кирило Булкін

Річард Фейнман — американський фізик, лауреат Нобелівської премії за фундаментальні роботи з квантової електродинаміки. У 1943-1945 роках брав участь у Мангеттенському проекті зі створення атомної бомби. Фізика була сенсом життя видатного науковця, а кожна його лекція перетворювалася на захопливу гру.
Але його постать набагато більш різнобічна.

Слухаючи цю аудіокнигу, ви познайомитеся з людиною тисячі облич: фізик-теоретик, художник-портретист, віртуозний барабанщик і жартівник, який полюбляв розігрувати друзів та колег. Кумедні історії та історія захопливого життя, розказана від першої особи та записана диктором та радіоведучим Кирилом Булкіним.
background
Кирило Булкін — актор, літератор, автор-виконавець пісень. За фахом фізик, але по закінченні університету покинув науку заради мистецтва. Працював актором у низці київських театрів, мав приватний театр-студію. Паралельно був диктором і ведучим на кількох українських телеканалах (ТЕТ, УТ-1, К-1 та ін.). Лауреат премії ім. Стуса (2010 р.)
Слухати уривок:
Слухайте першими
Залиште свої контакти і ми повідомимо Вас першими про вихід аудіокнижок.
Ваше ім'я
Ваш е-mail
Підписуйтеся на оновлення, щоб дізнаватися про вихід аудіокнижок першими
Вибір книжок, які ми видаємо, не випадковий. Ми хочемо заповнювати український інформаційний простір якісною, цікавою та актуальною літературою, запропонувати найкращі інструменти для ведення бізнесу, особистого та професійного вдосконалення. Для цього ми детально аналізуємо світові тренди, орієнтуючись на визнані бестселери та найочікуваніші новинки нон-фікшну.
© «Наш формат»
Made on
Логотип Тільда на НФ
Tilda