Аудіокниги стали для людства тим геніальним винаходом, про яке, напевне, мріяли письменники й читачі минулих років. Слухати книжки вперше люди почали ще в далекому 1877 році, коли Едісон презентував людям такий пристрій, як фонограф. Цей винахід дозволив слухачам насолоджуватися прослуховуванням книг без паперових видань, коли можна поринути в світи ліричних героїв без потреби відкривати книгу.
Метою Томаса Едісона в ті часи було бажання навчити книгу розмовляти людським голосом задля того, щоб перетворити її на цікавого оповідача. Завдяки винахіднику сьогодні ми маємо сучасний формат – аудіокниги онлайн, слухати які бажають багато читачів.
Так, паперова книжка нікуди не зникає і, переконані, була, є й буде залишатися улюбленицею мільйонів шанувальників. Але що робити, коли її прочитання неможливе саме зараз або може спровокувати небезпеку?
Слухати аудіокниги не тільки корисно, але й зручно: ви можете бути скільки завгодно поціновувачам паперової книги, але коли в вас обмаль часу, а бажання пізнавати нову інформацію нікуди не зникає, приходить час для аудіокниги. Онлайн-формат став дуже зручним для нашого супершвидкісного часу, адже іноді виникають ситуації, коли навіть електронною книгою вам користуватися не зовсім зручно. Саме тоді на допомогу приходять сервіси, що дають можливість слухати літературу через навушники.
Спершу треба обрати аудіокнижку, адже сьогодні доступний великий спектр жанрів та авторів «Нашого формату». Найчастіше в нашій онлайн-бібліотеці слухати онлайн аудіокниги приходять, обираючи класику вітчизняної та зарубіжної художньої літератури. Але не менш часто купують для навчання та мотивації, розвитку бізнес-навичок та вивчення мов.
Приходьте до цієї категорії – слухати книги онлайн на будь-який смак. Зробіть своє замовлення – і слухати аудіокниги онлайн ви зможете уже незабаром.
Усі права захищені. Заборонено будь-яке використання літературних творів у формі паперової книги, електронної книги, аудіо книги, а також інших творів щодо їх візуального (зображення) чи голосового супроводу (голос диктора) для обробки, освоєння, навчання і використання комп’ютерних технологій штучного інтелекту.
Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%