Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 22:00
Побажання
Дарсі Белл

Книга «A Simple Favour»

Тип книги:

Паперова 241 грн
Немає в наявності
Goodreads
3.28
Наш Формат
5.0
Вподобайки
0
Характеристики
Автор Дарсі Белл
Видавництво Pan MacMillan
Рік видання 2018
Палітурка м'яка
ISBN 9781529004052
Кількість сторінок 384
Мова англійська
Категорії Детектив. Трилер Сучасна література
Артикул 918333
Дарсі Белл - «A Simple Favour»
Ціна
241 грн

Готівкою при отриманні

Банківською карткою VISA / MasterCard

Про що книга «A Simple Favour» автора Дарсі Белл

Now a major film starring Anna Kendrick and Blake Lively as a pair of mismatched best friends, each with something to hide . . .

'Packed with betrayal, secrets and plenty of twists and turns' - Telegraph

What happened to Emily?

When her best friend, Emily, asks Stephanie to pick up her son from school she agrees happily.

Their children are classmates and best friends. And five-year-olds love being together - just like she and Emily. As a widow and stay-at-home blogger mum living in suburban Connecticut, Stephanie was lonely until she met Emily, a glamorous and successful PR executive.

The trouble is that Emily doesn't come back. No matter what the police say, Stephanie knows that she would never leave her son. Terrified, she reaches out to her fellow mummy bloggers.

And she also reaches out to Emily's husband - just to offer her support.

What Stephanie hasn't shared are the secrets buried in a murky past.

For fans of Gone Girl and Big Little Lies, A Simple Favour by Darcey Bell ratchets up the tension in a taut, unsettling, and completely absorbing thriller that holds you in its grip until the final page.

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Читачі найчастіше обирають

Ґреґ Маккеон

Без зусиль. Досягайте важливого легше
330 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: тверда

Ієн Ґіттінс

Depeche Mode: Faith & Devotion
1 300 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда, суперобкладинка

Микола Посівнич

Степан Бандера. Провідник...
380 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Найджел Ворбертон

Коротка історія філософії
320 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: м'яка

Олександр Терен

Історія впертого чоловіка
431 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Джим Коллінз, Білл Лазьє

Більше ніж бізнес 2.0. Від...
420 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Селесте Інґ

Наші втрачені серця
360 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Бенджамін Ґрем, Джейсон Цвейг

Розумний інвестор. Стратегія...
550 грн
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда

Джеремі Міллер

Правила інвестування Воррена Баффета
420 грн
Рік видання: 2022 Палітурка: тверда

Андрій Зелінський

Анатомія Воїна: Дух, Шлях, Сила
380 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Джеймс Клір

Атомні звички. Легкий і перевірений...
375 грн
Рік видання: 2020-2023 Палітурка: тверда

Ліндсі К. Гібсон

Дорослі діти емоційно незрілих батьків
320 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: м'яка

Арнольд Шварценеґґер

Будь корисним. Сім життєвих правил
450 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Себастьян Юнґер

Плем'я. Про повернення з війни і...
240 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Дейв Кентербері

Бушкрафт. Найважливіші навички для...
290 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Тімоті Снайдер

Нариси таємної війни. Польський...
280 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Раян Голідей, Стівен Генсільман

Стоїцизм на кожен день. 366...
360 грн
Рік видання: 2022 Палітурка: тверда

Володимир В'ятрович, Руслан Забілий, Ігор Дерев'яний

УПА. Історія нескорених (оновл. вид.)
600 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Міхаель Бар-Зохар, Ніссім Мішаль

Моссад. Найвидатніші операції...
390 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: тверда

Ґреґ Маккеон

Есенціалізм. Мистецтво визначати...
330 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: тверда

Стівен Прессфілд

Вогняні брами. Героїчний епос про...
360 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Метью Перрі

Друзі, коханки і велика халепа
550 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Алан Рікман

Шалено, глибоко. Щоденники Алана...
550 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Вільям Байнум

Коротка історія науки
320 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: м'яка

Ева Томпсон

Трубадури імперії. Російська...
420 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Анастасія Левкова

За Перекопом є земля. Кримський роман
399 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Євгенія Кузнєцова

Мова-меч. Як говорила радянська...
650 грн
Рік видання: 2023-2024 Палітурка: тверда

Роберт Сапольскі

Біологія поведінки. Причини доброго...
530 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: тверда

Вільям Г. Макрейвен

Застеляйте ліжко. Дрібниці, які...
250 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: тверда, матова

Алан Піз, Барбара Піз

Мова рухів тіла. Розширене видання
400 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: м’яка

Ернст фон Заломон

Зневажені
600 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Юрій Гудименко

Історії та війни
360 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Макс Кідрук

Теорія неймовірності. Сімдесят...
299 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Сергій Жадан

Інтернат
320 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: м'яка, матова

Брітні Спірс

Жінка в мені (Limited edition)
490 грн
590 грн
-16%
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Олеся Ісаюк

Роман Шухевич. Життя легенди
380 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Селесте Інґ

Несказане (оновл. вид.)
330 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Кіаран Волш

Ключові показники менеджменту. 100+...
720 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Том Фелтон

По той бік чарівної палички. Магія...
499 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Ігор Козловський

Людина на перехресті. Роздуми про...
250 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних