Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання
Дарсі Белл

Книга «A Simple Favour»

Тип книги:

Паперова 241 грн
Рейтинг: 5.0
Книга в наявності
Відправка: 25.11.2020
Характеристики
Автор Дарсі Белл
Видавництво Pan MacMillan
Рік видання 2018
Палітурка м'яка
ISBN 9781529004052
Кількість сторінок 384
Мова англійська
Категорії Художня література іноземними мовами Детектив. Трилер Художня література іноземними мовами Сучасна література
Артикул 918333
Дарсі Белл - «A Simple Favour»
Ціна
261 грн
241 грн
+
-

Кур’єрська доставка в межах Києва

(окрім Столичного Шосе)

До відділення "Нової пошти"

у Вашому місті

До відділення Укрпошти

у Вашому місті

До відділення Justin

у Вашому місті

Міжнародні відправлення

(авіа-транспортом або наземним шляхом)

Самовивіз

Склад, пр. С. Бандери (проспект Степана Бандери, 6, Київ, Україна, 02000)

Магазин "Наш Формат" (провулок Алли Горської, 5А, Київ, Україна)

Повернення товару

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172, друковані видання належної якості обміну (поверненню) не підлягають.

Готівкою при отриманні

Банківською карткою VISA / MasterCard

LiqPay (Приват24)

Попередня дата відправки:
В середу (25.11.2020)
Доставка:
Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Про що книга «A Simple Favour» автора Дарсі Белл

Now a major film starring Anna Kendrick and Blake Lively as a pair of mismatched best friends, each with something to hide . . .

'Packed with betrayal, secrets and plenty of twists and turns' - Telegraph

What happened to Emily?

When her best friend, Emily, asks Stephanie to pick up her son from school she agrees happily.

Their children are classmates and best friends. And five-year-olds love being together - just like she and Emily. As a widow and stay-at-home blogger mum living in suburban Connecticut, Stephanie was lonely until she met Emily, a glamorous and successful PR executive.

The trouble is that Emily doesn't come back. No matter what the police say, Stephanie knows that she would never leave her son. Terrified, she reaches out to her fellow mummy bloggers.

And she also reaches out to Emily's husband - just to offer her support.

What Stephanie hasn't shared are the secrets buried in a murky past.

For fans of Gone Girl and Big Little Lies, A Simple Favour by Darcey Bell ratchets up the tension in a taut, unsettling, and completely absorbing thriller that holds you in its grip until the final page.

Згорнути

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Схожі товари

Джойс Керол Оутс

Daddy Love
466 грн
Рік видання: 2013 Палітурка: м'яка

С. Дж. Тюдор

The Chalk Man
336 грн
Рік видання: 2019 Палітурка: м'яка

П. Дж. Трейсі

Play to Kill. Monkeewrench. Book 5
221 грн
Рік видання: 2011 Палітурка: м'яка

Джейсон Меттьюс

Palace of Treason
336 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: м'яка

Клайв Касслер

Oregon Files. Jungle
164 грн
Рік видання: 2012 Палітурка: м'яка

Джек дю Бруль, Клайв Касслер

Oregon Files. Book 3. Dark Watch
183 грн
Рік видання: 2008 Палітурка: м'яка

Клайв Касслер, Крейг Дірго

Oregon Files. Book 2. Sacred Stone
183 грн
Рік видання: 2006 Палітурка: м'яка

Клайв Касслер, Крейг Дірго

Oregon Files. Book 1. Golden Buddha
183 грн
Рік видання: 2005 Палітурка: м'яка

Клайв Касслер, Пол Кемпрекос

NUMA Files. Book 6. Polar Shift
183 грн
Рік видання: 2009 Палітурка: м'яка

Клайв Касслер, Пол Кемпрекос

NUMA Files. Book 4. White Death
183 грн
Рік видання: 2004 Палітурка: м'яка
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних