Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 20:00
Побажання
Вікторія Лі

Книга «A Lesson in Vengeance»

Тип книги:

Паперова 446 грн
Книга в наявності
Відправка: 26.07.2024
Goodreads
3.55
Наш Формат
5.0
Вподобайки
3
Характеристики
Автор Вікторія Лі
Видавництво Titan Books
Рік видання 2022
Палітурка м'яка
ISBN 978-178-9099-76-8
Кількість сторінок 384
Мова англійська
Розмір 130 х 198 мм
Категорії Детектив. Трилер Фантастика. Фентезі Сучасна література
Артикул 944063
Вікторія Лі - «A Lesson in Vengeance»
Ціна
446 грн
+
-

До відділення "Нової пошти"

у Вашому місті

До відділення Укрпошти

у Вашому місті

Міжнародні відправлення

(авіа-транспортом або наземним шляхом)

Повернення товару

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172, друковані видання належної якості обміну (поверненню) не підлягають.

Готівкою при отриманні

Банківською карткою VISA / MasterCard

Попередня дата відправки:
У п'ятницю (26.07.2024)

Про що книга «A Lesson in Vengeance» автора Вікторія Лі

A twisty dark academia thriller about a centuries-old, ivy-covered boarding school haunted by its history of witchcraft and two girls dangerously close to digging up the past. Perfect for fans of V.E. Schwab, Leigh Bardugo, M.L. Rio and Donna Tartt.

Felicity Morrow is back at the Dalloway School to finish her senior year after the tragic death of her girlfriend. She even has her old room in Godwin House, the exclusive dormitory rumored to be haunted by the spirits of five Dalloway studentsgirls some say were witches.

Witchcraft is woven into Dalloway’s past. The school doesn’t talk about it, but the students do. In secret rooms and shadowy corners, girls convene. And before her girlfriend died, Felicity was drawn to the dark. She’s determined to leave that behind now, but it’s hard when Dalloway’s occult history is everywhere. And when the new girl won’t let her forget.

It’s Ellis Haley’s first year at Dalloway. A prodigy novelist at seventeen, Ellis is eccentric and brilliant, and Felicity can’t shake the pull she feels to her. So when Ellis asks Felicity for help researching the Dalloway Five for her second book, Felicity can’t say no. And when history begins to repeat itself, Felicity will have to face the darkness in Dallowayand in herself.

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Читачі найчастіше обирають

Сергій Кривонос

Зі щитом або на щиті. Правда про війну
480 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда, суперобкладинка

Дмитро Савченко

Вовки Да Вінчі
280 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: м'яка

Максим «Далі» Кривцов

Вірші з бійниці
330 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Андрій Зелінський

Анатомія Воїна: Дух, Шлях, Сила
380 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Метью Перрі

Друзі, коханки і велика халепа
550 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Анастасія Левкова

За Перекопом є земля. Кримський роман
399 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Євгенія Кузнєцова

Мова-меч. Як говорила радянська...
650 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Ґреґ Маккеон

Есенціалізм. Мистецтво визначати...
390 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: тверда

Бенджамін Ґрем, Джейсон Цвейг

Розумний інвестор. Стратегія...
550 грн
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда

Софія Андрухович

Катананхе
380 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда, суперобкладинка

Джон Медіна

Правила розвитку мозку дитини....
390 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Марк Блейк

Фредді Меркюрі: A Kind of Magic
990 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда, суперобкладинка

Тьяґо Форте

Запасний мозок. Як організувати...
360 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Олександр Терен

Історія впертого чоловіка
400 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Тоні Шей

Доставка щастя
350 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: тверда, матова
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних