Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 20:00
Побажання
Хайді Суейн

Книга «Underneath the Christmas Tree»

Тип книги:

Паперова 436 грн
Книга в наявності
Відправка: 26.07.2024
Goodreads
4.17
Наш Формат
5.0
Вподобайки
0
Характеристики
Автор Хайді Суейн
Видавництво Simon&Schuster
Рік видання 2021
Палітурка м'яка
ISBN 978-147-1195-84-6
Кількість сторінок 432
Мова англійська
Серія Wynmouth
Розмір 129 x 198 мм
Категорія Сучасна література
Артикул 944296
Хайді Суейн - «Underneath the Christmas Tree»
Ціна
436 грн
+
-

До відділення "Нової пошти"

у Вашому місті

До відділення Укрпошти

у Вашому місті

Міжнародні відправлення

(авіа-транспортом або наземним шляхом)

Повернення товару

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172, друковані видання належної якості обміну (поверненню) не підлягають.

Готівкою при отриманні

Банківською карткою VISA / MasterCard

Попередня дата відправки:
У п'ятницю (26.07.2024)

Про що книга «Underneath the Christmas Tree» автора Хайді Суейн

Liza Wynter loves being a high school art teacher, running after school clubs and helping her students find their way. But life has other plans. Newly redundant and with her 30th birthday looming, she decides to take a risk: a new adventure on a path she walked a long time ago, following her feet back to her family home in Wynmouth.

Her Christmas-loving parents established a Christmas tree farm in the village, celebrating the whole month long and making teenaged Liza the envy of all her friends. But following dreams comes at a price, and Liza has long since lost her Christmas spark.

After the worst Christmas of them all, she’s kept her distance from her former home. Her new plans don’t match up with those of caretaker Ned's, but can they work together to keep her family’s popular farm going? Will returning give her back some of the Christmas spirit that she used to love so much and help her find a new direction?

Underneath the Christmas Tree is the perfect festive read, promising snowfall, warm fires and breath-taking seasonal romance. Perfect for fans of Milly Johnson, Carole Matthews and Cathy Bramley.

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Читачі найчастіше обирають

Ева Томпсон

Трубадури імперії. Російська...
420 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Олександр Терен

Історія впертого чоловіка
400 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Ліндсі К. Гібсон

Дорослі діти емоційно незрілих батьків
340 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: м'яка

Сергій Кривонос

Зі щитом або на щиті. Правда про війну
480 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда, суперобкладинка

Джеремі Міллер

Правила інвестування Воррена Баффета
420 грн
Рік видання: 2022 Палітурка: тверда

Осаму Дазай

Крах людини
320 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: м'яка

Вільям Г. Макрейвен

Застеляйте ліжко. Дрібниці, які...
250 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: тверда, матова

Еліягу Ґолдратт, Джефф Кокс

Мета. Процес безперервного...
380 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Софія Андрухович

Катананхе
380 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда, суперобкладинка

Віктор Франкл

Людина в пошуках справжнього сенсу
170 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: тверда, матова

Костянтин Ульянов

Броньований розум. Бойовий стрес та...
700 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Максим «Далі» Кривцов

Вірші з бійниці
330 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Кріс Міллер

Чипова війна. Боротьба за...
480 грн
560 грн
-14%
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Євгенія Кузнєцова

Мова-меч. Як говорила радянська...
650 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Ребекка Яррос

Четверте крило. Емпіреї. Книга 1
750 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних