Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання
Джон Коноллі

Книга «The Wrath of Angels : A Charlie Parker Thriller: 11»

Тип книги:

Паперова 251 грн
Рейтинг: 4.8
Книга в наявності
Відправка: 20.04.2020
Характеристики
Автор Джон Коноллі
Видавництво Hodder & Stoughton
Рік видання 2013
Палітурка м'яка
ISBN 9781444756470
Кількість сторінок 432
Мова англійська
Рівень по CEFR Просунутий рівень — Intermediate level (B1)
Категорія Художня література іноземними мовами
Артикул 909094
Джон Коноллі - «The Wrath of Angels : A Charlie Parker Thriller: 11»
Ціна
251 грн
+
-

Кур’єрська доставка в межах Києва

(окрім Столичного Шосе)

До відділення "Нової пошти"

у Вашому місті

До відділення Укрпошти

у Вашому місті

До відділення Justin

у Вашому місті

Міжнародні відправлення

(авіа-транспортом або наземним шляхом)

Самовивіз

Склад, пр. С. Бандери (проспект Степана Бандери, 6, Київ, Україна, 02000)

Магазин "Наш Формат" (провулок Алли Горської, 5А, Київ, Україна)

Повернення товару

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172, друковані видання належної якості обміну (поверненню) не підлягають.

Готівкою при отриманні

Банківською карткою VISA / MasterCard

LiqPay (Приват24)

Попередня дата відправки:
В понеділок (20.04.2020)
Доставка:
Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Про що книга «The Wrath of Angels : A Charlie Parker Thriller: 11» автора Джон Коноллі

A gripping Charlie Parker thriller perfect for fans of Stephen King and Michael Connelly. 'Haunting, scary and addictive' - Independent on Sunday In the depths of the Maine woods, the wreckage of an aeroplane is discovered. There are no bodies. No such plane has ever been reported missing, but men both good and evil have been seeking it for a long, long time. Hidden in the plane is a list of names, a record of those who have struck a deal with the Devil. Now a battle is about to commence between those who want the list to remain secret and those who believe that it represents a crucial weapon in the struggle against the forces of darkness. The race to secure the prize draws in private detective Charlie Parker, a man who knows more than most about the nature of the terrible evil that seeks to impose itself on the world, and who fears that his own name may be on the list. It lures others too. But as the rival forces descend upon this northern state, the woods prepare to meet them, for the forest depths hide other secrets. Someone has survived the crash. Some thing has survived the crash. And it is waiting . . .
Згорнути

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Схожі товари

Мері Шеллі

Frankenstein or, The Modern Prometheus
85 грн
Рік видання: 2019 Палітурка: м'яка
LEGO (R) NEXO KNIGHTS Ultimate...
280 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: тверда
Eyes, Nose, Toes Peekaboo!
150 грн
Рік видання: 2008 Палітурка: тверда
Bathtime Peekaboo!
137 грн
Рік видання: 2002 Палітурка: тверда
Baby Loves Peekaboo!
137 грн
Рік видання: 2003 Палітурка: тверда
Baby Faces Peekaboo!
245 грн
Рік видання: 2009 Палітурка: тверда
LEGO (R) Star Wars in 100 Scenes :...
525 грн
Рік видання: 2015 Палітурка: тверда
LEGO (R) Star Wars The Dark Side :...
547 грн
Рік видання: 2015 Палітурка: тверда
LEGO (R) I Love That Minifigure! :...
630 грн
683 грн
-7%
Рік видання: 2015 Палітурка: тверда
LEGO (R) Friends Build Your Own...
516 грн
Рік видання: 2015 Палітурка: тверда
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних