Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання
Нілл Гейман

Книга «American Gods»

Тип книги:

Паперова 335 грн
Рейтинг: 5.0
Книга в наявності
Відправка: 03.11.2020
Характеристики
Автор Нілл Гейман
Видавництво Headline Publishing Group
Рік видання 2007
Палітурка м’яка
ISBN 9780747263746
Кількість сторінок 736
Мова English
Рівень по CEFR Просунутий рівень — Intermediate level (B1)
Категорії Вивчення іноземних мов Англійська мова
Артикул 915000
Нілл Гейман - «American Gods»
Ціна
336 грн
335 грн
+
-

Кур’єрська доставка в межах Києва

(окрім Столичного Шосе)

До відділення "Нової пошти"

у Вашому місті

До відділення Укрпошти

у Вашому місті

До відділення Justin

у Вашому місті

Міжнародні відправлення

(авіа-транспортом або наземним шляхом)

Самовивіз

Склад, пр. С. Бандери (проспект Степана Бандери, 6, Київ, Україна, 02000)

Магазин "Наш Формат" (провулок Алли Горської, 5А, Київ, Україна)

Повернення товару

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172, друковані видання належної якості обміну (поверненню) не підлягають.

Готівкою при отриманні

Банківською карткою VISA / MasterCard

LiqPay (Приват24)

Попередня дата відправки:
В вівторок (03.11.2020)
Доставка:
Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Про що книга «American Gods» автора Нілл Гейман

Perfect for fans of Terry Pratchett and George R.R. Martin, Neil Gaiman's epic American Gods, from the bestselling author of The Ocean at the End of the Lane, is an imaginative masterpiece. 'Gaiman is a treasure-house of story and we are lucky to have him' Stephen King. After three years in prison, Shadow has served his time. But as the days and hours until his release tick away, he can feel a storm brewing. Two days before his release date, his wife Laura dies in a mysterious car crash, in adulterous circumstances. Dazed, Shadow travels home, only to encounter the bizarre Mr Wednesday, who claims to be a refugee from a distant war, a former god and the king of America. Together they embark on a very strange journey across the States, along the way solving the murders which have occurred every winter in one small American town.

Згорнути

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Схожі товари
All About Virtual Reality :...
401 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: тверда
100 First Words
336 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: тверда

Роберт Вінстон

All About Biology
378 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: м’яка

Роберт Вінстон

All About Your Brain
378 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: м’яка
5 Language Visual Dictionary :...
1 050 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: тверда

Роберт Вінстон

All About Chemistry
378 грн
Рік видання: 2015 Палітурка: м’яка

Харукі Муракамі

After Dark
252 грн
Рік видання: 2008 Палітурка: м’яка

Харукі Муракамі

A Wild Sheep Chase
378 грн
Рік видання: 2010 Палітурка: м’яка

Джордж Р.Р. Мартін

A Knight of the Seven Kingdoms
351 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: м’яка

Джон Скотт

A Dictionary of Sociology
345 грн
Рік видання: 2009 Палітурка: м’яка
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних