Передзамовлення Наш формат
Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Автор Нілл Гейман
Видавництво Headline Publishing Group
Рік видання 2007
Палітурка м’яка
ISBN 9780747263746
Кількість сторінок 736
Мова English
Рівень по CEFR Просунутий рівень — Intermediate level (B1)
Категорії Вивчення іноземних мов Англійська мова
Артикул 915000
Книга «American Gods» Нілл Гейманf

Книга «American Gods» Нілл Гейман

Рейтинг: 5.0

Тип книги

336 грн
+
-
Запланована дата відвантаження: 03.06.2019

Повернення товару

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172, друковані видання належної якості обміну (поверненню) не підлягають.

Доставка

Безкоштовна доставка від 750 грн за умови попередньої оплати. Детальніше про доставку
Способи оплати
  • Готівкою при отриманні
  • Банківською карткою VISA / MasterCard
Способи доставки
  • Кур’єрська доставка в межах Києва (окрім Столичного Шосе)
  • Кур’єрська доставка по Україні
  • До відділення "Нової пошти" у Вашому місті
  • До відділення Укрпошти у Вашому місті
  • Міжнародні відправлення Укрпоштою (авіа-транспортом або наземним шляхом)
Самовивіз
  • Склад, пр. С. Бандери (проспект Степана Бандери, 6, Київ, Україна, 02000)
  • Магазин «Наш Формат» (провулок Алли Горської, 5А, Київ, Україна)

Оплата

Готівкою при отриманні
Карткою онлайн
Безготівковий розрахунок

Про що книга «American Gods» автора Нілл Гейман

Perfect for fans of Terry Pratchett and George R.R. Martin, Neil Gaiman's epic American Gods, from the bestselling author of The Ocean at the End of the Lane, is an imaginative masterpiece. 'Gaiman is a treasure-house of story and we are lucky to have him' Stephen King. After three years in prison, Shadow has served his time. But as the days and hours until his release tick away, he can feel a storm brewing. Two days before his release date, his wife Laura dies in a mysterious car crash, in adulterous circumstances. Dazed, Shadow travels home, only to encounter the bizarre Mr Wednesday, who claims to be a refugee from a distant war, a former god and the king of America. Together they embark on a very strange journey across the States, along the way solving the murders which have occurred every winter in one small American town.

Згорнути

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук

Оцінка

Схожі товари

Джордан Пітерсон

12 Rules for Life : An...
840 грн
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда Відправка: 03.06.2019
All About Virtual Reality :...
401 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: тверда Відправка: 03.06.2019
100 First Words
336 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: тверда Відправка: 03.06.2019

Роберт Вінстон

All About Biology
378 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: м’яка Відправка: 03.06.2019

Роберт Вінстон

All About Your Brain
378 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: м’яка Відправка: 03.06.2019

Роберт Вінстон

All About Chemistry
378 грн
Рік видання: 2015 Палітурка: м’яка Відправка: 03.06.2019

Амор Тоулз

A Gentleman in Moscow
378 грн
Рік видання: 2018 Палітурка: м’яка Відправка: 03.06.2019

Харукі Муракамі

After Dark
252 грн
Рік видання: 2008 Палітурка: м’яка Відправка: 03.06.2019

Харукі Муракамі

A Wild Sheep Chase
378 грн
Рік видання: 2010 Палітурка: м’яка Відправка: 03.06.2019

Джордж Р.Р. Мартін

A Knight of the Seven Kingdoms
324 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: м’яка Відправка: 03.06.2019