Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 22:00
Побажання
Ніл Ґейман

Книга «American Gods»

Тип книги:

Паперова 335 грн
Немає в наявності
Goodreads
4.11
Наш Формат
5.0
Вподобайки
0
Характеристики
Автор Ніл Ґейман
Видавництво Headline Publishing Group
Рік видання 2007
Палітурка м’яка
ISBN 9780747263746
Кількість сторінок 736
Мова English
Рівень по CEFR Просунутий рівень — Intermediate level (B1)
Категорія Сучасна література
Артикул 915000
Ніл Ґейман - «American Gods»
Ціна
335 грн

Готівкою при отриманні

Банківською карткою VISA / MasterCard

Про що книга «American Gods» автора Ніл Ґейман

Perfect for fans of Terry Pratchett and George R.R. Martin, Neil Gaiman's epic American Gods, from the bestselling author of The Ocean at the End of the Lane, is an imaginative masterpiece. 'Gaiman is a treasure-house of story and we are lucky to have him' Stephen King. After three years in prison, Shadow has served his time. But as the days and hours until his release tick away, he can feel a storm brewing. Two days before his release date, his wife Laura dies in a mysterious car crash, in adulterous circumstances. Dazed, Shadow travels home, only to encounter the bizarre Mr Wednesday, who claims to be a refugee from a distant war, a former god and the king of America. Together they embark on a very strange journey across the States, along the way solving the murders which have occurred every winter in one small American town.

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Читачі найчастіше обирають

Ернст фон Заломон

Зневажені
600 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Джеймс Клір

Атомні звички. Легкий і перевірений...
375 грн
Рік видання: 2020-2023 Палітурка: тверда

Крістін Генна

Соловей (оновл. вид.)
350 грн
Рік видання: 2022 Палітурка: тверда

Себастьян Юнґер

Плем'я. Про повернення з війни і...
240 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Кіаран Волш

Ключові показники менеджменту. 100+...
720 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Євгенія Кузнєцова

Мова-меч. Як говорила радянська...
650 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Еліягу Ґолдратт, Джефф Кокс

Мета. Процес безперервного...
380 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Андрій Зелінський

Анатомія Воїна: Дух, Шлях, Сила
380 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Тейлор Дженкінс Рід

Сім чоловіків Евелін Г’юґо
500 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Брітні Спірс

Жінка в мені (Limited edition)
490 грн
550 грн
-10%
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Сергій «Колос» Мартинюк

Кушмарджак
440 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Пенелопа Дуглас

Панк 57
350 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Рене Генон

Криза сучасного світу
267 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Дмитро Савченко

Вовки Да Вінчі
280 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Ева Томпсон

Трубадури імперії. Російська...
420 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда
Інші книги автора

Ніл Ґейман

Книга кладовища (ілюстрації Кріса...
495 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Ніл Ґейман, Террі Пратчетт

Добрі передвісники: ґрунтовні й...
595 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда, суперобкладинка

Ніл Ґейман

Дим і дзеркала. Короткі оповідання...
415 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Ніл Ґейман

The Sandman. Пісочний чоловік. Том...
600 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Ніл Ґейман

The Sandman. Пісочний чоловік....
750 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Ніл Ґейман

The Sandman. Пісочний чоловік....
600 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Ніл Ґейман

The Sandman. Пісочний чоловік. Том...
600 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Ніл Ґейман

The Sandman. Пісочний чоловік. Том...
600 грн
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда

Ніл Ґейман

The Sandman. Пісочний Чоловік. Том...
600 грн
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда, матова

Ніл Ґейман

Coraline
516 грн
Рік видання: 2003 Палітурка: м'яка, матова
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних