Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Вільям Шекспір - книги автора та біографія

Вільям Шекспір - фото

Вільям Шекспір — англійський літератор, актор і режисер. Драматург світового рівня, чиї п’єси мали найбільше постановок в історії. За кількістю перекладів та тиражів його твори поступаються тільки Біблії.

Книги Вільяма Шекспіра

Сортувати:

Вільям Шекспір

Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2013 Категорія: Іноземна класика
Одна з найкращих шекспірівських п'єс. Психологічно вивірена історія павдивого кохання, несумісного з боротьбою за владу в особливу епоху світової історії, яка виявилася для неї переломною.
88 грн

Вільям Шекспір

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2008 Категорія: Іноземна класика
До видання увійшли дві п’єси великого англійського драматурга Вільяма Шекспіра (1564—1616) — «Ромео і Джульєтта» і «Гамлет», які вважаються неперевершеними шедеврами світової драматургії. «Ромео і Джульєтта» — одна з найпоетичніших трагедій, яка не має собі рівних за глибиною проникнення в
41 грн

Вільям Шекспір

Рейтинг: 4.9
Рік видання: 2016 Категорія: Іноземна класика
Великого англійця недарма називають найвизначнішим драматургом в історії! Його п’єси 400 років ставлять у театрах всього світу! До цієї збірки увійшли сонети та найвідоміші твори драматурга: «Сон літньої ночі», «Приборкання норовливої», «Віндзорські жартівниці», «Венеціанський купець»,«Два
155 грн

Вільям Шекспір

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2008 Категорія: Іноземна класика
До книжки увійшли дві п'єси геніального англійського драматурга Вільяма Шекспіра (1564—1616) — «Ромео і Джульетта» і «Дванадцята ніч, або Як собі хочете», що розповідають про високе і всемогутнє почуття — кохання. Одна з найпоетичніших трагедій «Ромео і Джульетта» не має собі рівних за глибиною
29 грн

Скупі біографічні дані автора почерпнуті в основному зі службових документів. Був актором та співвласником театру Глобус. Також документовано вінчання вісімнадцятирічного Шекспіра з Енн Гетевей, на вісім років старшою від нього.

Перше повне видання його п’єс побачило світ 1623 року, через шість років після смерті автора.

Твори Шекспіра стали основоположними для сучасної англійської мови, збагативши її на дві тисячі нових слів та граматичні форми. Відомі шекспірівські монологи розкривають внутрішню мотивацію героя, а самі драми демонструють широкий спектр людських емоцій.

У творчому доробку класика, окрім поем та сонетів, - 37 п’єс: історичні хроніки, комедії, трагедії.

Українською періодично видавалися драматичні Вибрані твори у кількох томах (вперше у Львові 1882 року), повне видання сонетів. Найвідоміші п’єси (Ромео і Джульєтта, Гамлет, Отелло, Король Лір), починаючи з перекладів Пантелеймона Куліша, мають цілу низку україномовних версій.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних