Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 22:00
Побажання
Віктор Франкл - фото

Віктор Франкл

Віктор Франкл — австрійський письменник, психотерапевт і філософ єврейського походження. Один з найславетніших психологів 20 століття. Відомий як засновник логотерапії та екзистенційного аналізу. Його твори перекладені 32 мовами світу.

Роки життя
26.03.1905 — 02.09.1997
Нагороди
Austrian Cross of Honour for Science and Art, 1st class (1969), Oskar Pfister Award (1985), Great Gold Medal with Star for Services to the Republic of Austria (1995), Grand Merit Cross with Star of the Federal Republic of Germany
Освіта
Віденський університет

Книги Віктора Франкла

Віктор Франкл
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2011 Категорія: Non-fiction іноземними мовами
A prominent Viennese psychiatrist before the war, Viktor Frankl was uniquely able to observe the way that both he and others in Auschwitz coped (or didn't) with the experience. He noticed that it was the men who comforted others and who gave away their last piece of bread who survived the longest -
574 грн
ТОП продажу ТОП продажу
Людина в пошуках справжнього сенсу - фото обкладинки книги 859
Віктор Франкл
Рейтинг: 4.8 (9 відгуків)
Рік видання: 2016 Категорія: Популярна психологія
Віктор Франкл — всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи свою поведінку та поведінку інших в’язнів, Франкл віднайшов стратегії, що утримують людину над
Віктор Франкл
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Популярна психологія
A prominent Viennese psychiatrist before the war, Viktor Frankl was uniquely able to observe the way that he and other inmates coped with the experience of being in Auschwitz. He noticed that it was the men who comforted others and who gave away their last piece of bread who survived the longest -
451 грн
Віктор Франкл
Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Популярна психологія
Існує безліч ліків від фізичного болю. А чим лікувати душу? До кого звертатися по допомогу в період тяжких депресій і душевних криз? Чим зарадити, коли здається, що ніхто не підтримає? У цій книжці Віктор Франкл намагається зрозуміти складну природу людської душі й осмислює поняття духу. Це
Часті питання
Хто такий Віктор Франкл, і які були його основні досягнення?

Ві́ктор Емі́ль Франкл — австрійський психіатр, психотерапевт і філософ єврейського походження, творець так званої Третьої Віденської Школи психотерапії.

Які цінності були найбільш важливими для Віктора Франкла?

Для Віктора Франкла однією з найважливіших цінностей було значення людського життя та його гідності. Він вважав, що кожна людина має право на існування та поважне ставлення до неї.

Ще однією з цінностей, які були важливі для Франкла, була свобода. Він переконував, що людина має право на вибір та може змінювати свою долю, незважаючи на зовнішні обставини.

Які основні принципи лежать в основі логотерапії, яку розробив Віктор Франкл?

Логотерапі́я (сенс і догляд) — психотерапевтична стратегія розроблена Віктором Франклом, заснована на думці, що розвиток особистості зумовлений прагненням до пошуку і реалізації сенсу життя.

Яку книгу Віктор Франкл написав про свой досвід перебування в концтаборі під час Другої світової війни?

«Людина в пошуках справжнього сенсу.» — книга 1946 року, яку автор написав на власному досвіді від перебування в нацистському концентраційному таборі під час Другої світової війни.

Біографія Віктора Франкла

Неврологію та психологію вивчав у Віденському університеті. Працював психіатром. Депортований нацистами 1942 року, перебував у Аушвіці (1944) й Дахау (1945). У концтаборах втратив батьків і дружину. По війні продовжив наукову кар’єру, неврологічну практику. Опублікував 30 книг, здобув 40 почесних титулів, читав лекції у Відні, Гарварді, Стенфорді.

Першу книгу, Сказати життю Так. Психолог в концтаборі (1945), відновив з втраченого рукопису і видав після звільнення.

Підґрунтям психологічної школи логотерапії став власний досвід автора, що віднайшов сенс життя наперекір жахливим втратам і довів, що людська особистість може надійти будь-які обставини.

Творчий доробок: Психотерапія та екзистенціалізм (1967), Воля за смислом (1969), Страждання через відсутність сенсу (1977), Автобіографія (1995).

Українською перекладено: Людина в пошуках справжнього сенсу, Лікар та душа. Основи логотерапії.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Віктора Франкла Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних