Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Марк Менсон - книги автора та біографія

Марк Менсон

Марк Менсон (Mark Manson) 1984 р.н — американський письменник, відомий блогер, підприємець, засновник та виконавчий директор компанії Infinity Squared Media LLC.

Народився в Остіні, штат Техас, закінчив Бостонський університет за спеціальністю фінанси в 2007 році. Свій перший блог почав вести в 2009 році , як маркетинговий інструмент власного бізнесу, згодом створив блог markmanson, який набув великої популярності, кількість відвідувачів зросла за декілька років до 2 млн. і Марк Менсон весь свій час приділяє розвитку власного сайту. Пише на тему культури, життєвої психології, особистого розвитку, самовдосконалення дає поради про стосунки і знайомства.

Як каже про себе Марк: Більшість того, що я пишу — це перш за все для себе. І не тому, що я правий, а інші люди помиляються. Я пишу це, тому що вважаю, що я помиляюсь, і виправлення моїх помилкових суджень публічно, здається, допомагає багатьом іншим людям.

Автор двох книжок: Моделі (Models: Attract Women through Honesty) — мета книги створити потужні зв'язки чоловіків з жінками, а не намагатися вразити їх.

Витончене мистецтво забивати на все (The Subtle Art Of Not Giving A F*ck ) — навчить конструктивно сприймати негативний досвід та допоможе відшукати надійне підґрунтя для щасливого життя.

Марк Менсон

Рейтинг: 4.7 (9 відгуків)
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда Книга в наявності
Бестселер New York Times, що переконає вас: позитивного мислення може бути забагато. Книжка навчить конструктивно сприймати негативний досвід та допоможе відшукати надійне підґрунтя для щасливого життя. ТЕМАТИКА Саморозвиток, психологія, мотиваційна література. ПРО КНИЖКУ Ми

Марк Менсон

Рейтинг: 5.0
Електронний контент
Бестселер New York Times, що переконає вас: позитивного мислення може бути забагато. Книжка навчить конструктивно сприймати негативний досвід та допоможе відшукати надійне підґрунтя для щасливого життя. ТЕМАТИКА. Саморозвиток, психологія, мотиваційна література. ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ. Ми

Марк Менсон

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2019 Електронний контент
Книга «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» — бестселер New York Times, що переконає вас: позитивного мислення може бути забагато. Автор навчить конструктивно сприймати негативний досвід та допоможе відшукати надійне підґрунтя для щасливого життя. Тематика