Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Галина Петросаняк - книги автора

Дата народження 30.11.1969
Нагороди Лауреатка премії Губерта Бурди (2007)
Освіта Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Галина Петросаняк – сучасна українська поетеса, філологиня, перекладачка художніх творів з німецької та чеської мов. Авторка низки есеїв, оповідань та збірок поезій, перекладених багатьма мовами світу. У 2007 році вшанована премією з прозової майстерності імені Губерта Бурди.

Книги Галини Петросаняк

Сортувати:

Галина Петросаняк

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2021 Категорія: Сучасна українська проза
Рута Маковій, героїня дебютного роману Галини Петросаняк, опиняється у Швейцарії і мимоволі стає співучасницею чогось, що вважає злочином. Натомість для швейцарських колег Рути про злочин не йдеться: у їхньому світі подібне давно стало рутиною... У цьому романі зіштовхуються різні світогляди.
225 грн

Ірена Карпа, Ірина Шувалова, Лариса Денисенко

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Сучасна українська проза
"При надії. Дев'ять особливих місяців" - це книга про досвіди й стани, відчуття й емоції жінки, яка очікує народження дитини. Дев'ять українських авторок – Любов Якимчук, Ірена Карпа, Маріанна Кіяновська, Лариса Денисенко, Галина Петросаняк, Христина Козловська, Ольга Деркачова, Тетяна Мельник,
230 грн

Галина Петросаняк, Ярослава Терлецька

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2018 Категорія: Сучасна українська проза
Ці історії переносять у Карпати і в Різдво, як машина щастя. Адже саме там щастя було найоднозначнішим — у карпатському дитинстві Ярослави Терлецької і Галини Петросаняк. Тут органічно сплітаються казкові сюжети, гуцульський дух і старовинні коляди. Ця книжка зігріє душу і дітей, і дорослих.
90 грн

Галина Петросаняк

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Сучасна українська проза
«Не заважай мені рятувати світ» — це низка художніх рефлексій довкола важливих суспільних проблем. В оповіданнях ідеться про відгомін минулих і зовсім свіжих історичних травм у житті різних людей, про реакцію на зміну гендерних взаємовідносин, про пошуки Бога в хаосі свободи. Герої відчайдушно
137 грн

Народилася 1969 року на Івано-Франківщині у селі Черемошна, що межує з Румунією. У 1987 році вступила на факультет німецько-російської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (ПНУ). Відвідувала літературну студію під проводом Степана Григоровича Пушика, знаного українського письменника та професора ПНУ. У 2001 році захистила дисертацію з поетики художньої прози Йозефа Рота, здобувши кандидатський ступінь з філології. Опікувалася літстудією філіалу Національної спілки письменників України. Наразі мешкає у Швейцарії та провадить успішну літературну діяльність.

З-поміж перекладацьких робіт Галини Петросаняк – збірка віршів німецького поета Райнера Кунзе «Вишня в Кіото», бестселер угорського автора Петера Зілагі «Остання "Вікножирафа"», роман-автобіографія Олександра Ґранаха «Ось іде людина» та ін. Ліричний доробок Петросаняк сформовано збірками «Парк на схилі» (1996), «Світло окраїн» (2000), «Спокуса говорити» (2008) та найсвіжішою на цей час книгою – «Не заважай мені рятувати світ», виданою друком у 2019 році.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних