Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Видавництво Відлуння-плюс: книги в інтернет-каталозі книгарні Наш Формат

Книги видавництва Відлуння-плюс

Анар

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2015 Категорія: Сучасна іноземна проза Книга в наявності
Анар - це той письменник, який однаковою мірою належить Азейбарджану і світу. Це дуже національний письменник, а тому й глибоко інтернаціональний. Анар - це оригінальні психологічні колізії, філософське осмислення людського буття. духовна пластика й лірична оркестрація.
80 грн

Володимир Ракшанов

Рейтинг: 4.6
Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
У книзі "Чумаки, чумаченьки" Володимир Ракшанов знайомить читачів з життям, побутом, звичаями чумаків, які мешкали на українських землях в ХУІ-ХУІІ ст. Автор допомагає дітям у вивченні історичних сторінок життєпису рідного народу.
10 грн

Валентина Малишева

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2007 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Дитячі вірші у книжці "Доброго ранку" Валентини Малишевої подарують вашій дитині чудовий веселий настрій. Поезії написані у жартівливому стилі, тому прийдуть до смаку усім малюкам.
7 грн

Василь Парахенко

Рейтинг: 4.7
Категорія: Дослідження Очікуємо поставку
У пропонованому підручнику досліджується сутність, походження, властивості, функції мистецтва, художнього слова, специфіка асоціативного мислення, натхнення. Розкриваються закономірності розвитку літературного процесу. Особлива увага звертається на визначальних прикметах найважливіших мистецьких
84 грн
Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2011 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Книга "Здрастуй, моя Басю" Олександра Прилуцького — повість, що складається з семи пов'язаних сюжетами та героями оповідань. Автор з допомогою образів дідуся-єгеря Михайла, його онуків Дмитрика і Лесі прививає юному читачеві любов до природи, до братів наших менших, яким в тій чи іншій ситуації
42 грн
Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2012 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Чудова дитяча розповідь про непосидючого котика Васька.
11 грн

Леонід Глібов

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2006 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Книжечка "Квіткове весілля" відомого байкаря і поета Леоніда Глібова знову подарує малечі багато гарного настрою. Додадуть емоцій і яскраві малюнки.
8 грн

Ірина Прилуцька

Рейтинг: 4.3
Категорія: Біографії Очікуємо поставку
Про Генія українського народу, Великого поета, художника Тараса Шевченка написано немало книг, видано альбомів і перевидано десятки разів «Кобзаря», але щоб глибше познайомитися з біографією видатного Українця потрібно перегорнути не одну давно написану чи сучасну книгу. Не кожному це
228 грн

Микола Сніжко

Рейтинг: 4.9
Категорія: Публіцистика Очікуємо поставку
У цій книзі спогадами і роздумами про поета Василя Андрійовича Симоненка ділиться його друг і колега по роботі журналіст Микола Семенович Сніжко. Вміщено також його художній твір "Час пік, або Балада про Щастя", присвячений Поету.
24 грн

Людмила Романюк

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2010 Категорія: Казки Очікуємо поставку
Книжка "Сорока-скрекотуха" Людмили Романюк містить в собі дві дитячі казочки: "Сорока-скрекотуха" і "Казка про двох колобків". Тут ви знайдете веселі історії звірів та казкових істот.
12 грн

Ольга Тера

Рейтинг: 4.6
Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Дорогий юний читачу! Ти тримаєш у руках не звичайну книгу. Вона не тільки звеселить тебе, допоможе цікаво провести час разом із головними героями, твоїми однолітками. Вона порадить, як справитися із складними ситуаціями в твоєму житті, як стати мудрішим та сильнішим. Рекомендується для
18 грн
Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2005 Категорія: Література для навчання та розвитку Очікуємо поставку
Книга-посібник «У країні Смугастого Жезла» черкаського автора Олександра Прилуцького у віршованій формі знайомить дітей зі знаками дорожнього руху, допомогою тестів, порад юному пішоходу, велосипедисту навчає, як правильно поводитися на дорозі. Видання стане в нагоді
10 грн

Микола Доскоч

Рейтинг: 4.3 (1 відгук)
Категорія: Казки Очікуємо поставку
«Казка про Хтося і Ажку» Миколи Доскоча, автора з м. Черкаси, допомагає діткам пізнати чарівний світ мрій, прививає почуття дружби та взаємоповаги.
144 грн

Тамара Іванова

Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2008 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Книга для дітей «Чому каченя було гидким?» черкаського логопеда Іванової Т.І. допоможе дорослим і дітям розібратися і самоутвердитися у складних ситуаціях життя. Видання можна використовувати як посібник з психологічних дисциплін.
12 грн
Рейтинг: 4.6
Категорія: Психологія (наукові праці, підручники) Очікуємо поставку
У монографії на матеріалах особистих досліджень авторів, а також наукових пошуків вітчизняних і закордонних фахівців розглядаються актуальні проблеми морфофункціональого розвитку новонароджених дітей та немовлят і вплив вагітності та її патології на психічних розвиток організму людини протягом
18 грн
Рейтинг: 4.2
Категорія: Література для навчання та розвитку Очікуємо поставку
Книжечка "Шуба" черкаського автора Олександра Прилуцького допоможе діткам краще пізнати світ навколо себе. Цікава і весела історія про Зайчика та його друзів.
3 грн

Василь П’ятун-Діброва

Рейтинг: 4.3
Категорія: Вірші. Лірика Очікуємо поставку
Нова збірка поезій Василя П’ятуна-Діброви книга "При свічі громничій" складається з творів, написаних за останнє десятиріччя. Разом з тим вона виразно сучасна, масштабна, інтелектуальна, емоційно насичена. Дозволяє читачеві повернутися в минуле, зазирнути в майбутнє, спонукає перейнятися тривогами
14 грн

Олександр Прилуцький

Рейтинг: 4.9
Рік видання: 2009 Категорія: Література для навчання та розвитку Очікуємо поставку
Книжечка «Арифметика» черкаського автора Олександра Прилуцького – дидактичний матеріал з математики для дітей дошкільного віку. Віршовані задачі спонукають до кмітливості та логічного мислення, а також до навчання математики.
7 грн

Ніна Михайлова

Рейтинг: 4.0
Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Книжка "Лисичка-помічниця" Ніни Михайлової має повчальний характер. Читаючи цю казочку діти зрозуміють одну мораль, що ніщо безкарно не минає. 
10 грн
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних