Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 22:00
Побажання

Відлуння-плюс

Книги видавництва Відлуння-плюс

Олександр Прилуцький
Рейтинг: 4.2
Рік видання: 2009 Категорія: Література для навчання та розвитку
Книжечка "Шуба" черкаського автора Олександра Прилуцького допоможе діткам краще пізнати світ навколо себе. Цікава і весела історія про Зайчика та його друзів.
3 грн
Анар
Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2015-2022 Категорія: Сучасна іноземна проза
Анар - це той письменник, який однаковою мірою належить Азейбарджану і світу. Це дуже національний письменник, а тому й глибоко інтернаціональний. Анар - це оригінальні психологічні колізії, філософське осмислення людського буття. духовна пластика й лірична оркестрація.
80 грн
Володимир Ракшанов
Рейтинг: 4.6
У книзі "Чумаки, чумаченьки" Володимир Ракшанов знайомить читачів з життям, побутом, звичаями чумаків, які мешкали на українських землях в ХУІ-ХУІІ ст. Автор допомагає дітям у вивченні історичних сторінок життєпису рідного народу.
10 грн
Олександр Прилуцький
Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2012 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Чудова дитяча розповідь про непосидючого котика Васька.
11 грн
Тамара Іванова
Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2008 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Книга для дітей «Чому каченя було гидким?» черкаського логопеда Іванової Т.І. допоможе дорослим і дітям розібратися і самоутвердитися у складних ситуаціях життя. Видання можна використовувати як посібник з психологічних дисциплін.
12 грн
Василь Парахенко
Рейтинг: 4.7
Рік видання: 2009 Категорія: Дослідження
У пропонованому підручнику досліджується сутність, походження, властивості, функції мистецтва, художнього слова, специфіка асоціативного мислення, натхнення. Розкриваються закономірності розвитку літературного процесу. Особлива увага звертається на визначальних прикметах найважливіших мистецьких
84 грн
Олександр Прилуцький
Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2005 Категорія: Література для навчання та розвитку
Книга-посібник «У країні Смугастого Жезла» черкаського автора Олександра Прилуцького у віршованій формі знайомить дітей зі знаками дорожнього руху, допомогою тестів, порад юному пішоходу, велосипедисту навчає, як правильно поводитися на дорозі. Видання стане в нагоді
10 грн
Ірина Прилуцька
Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2010 Категорія: Біографії
Про Генія українського народу, Великого поета, художника Тараса Шевченка написано немало книг, видано альбомів і перевидано десятки разів «Кобзаря», але щоб глибше познайомитися з біографією видатного Українця потрібно перегорнути не одну давно написану чи сучасну книгу. Не кожному це
228 грн
Людмила Романюк
Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2010 Категорія: Казки
Книжка "Сорока-скрекотуха" Людмили Романюк містить в собі дві дитячі казочки: "Сорока-скрекотуха" і "Казка про двох колобків". Тут ви знайдете веселі історії звірів та казкових істот.
12 грн
Ніна Михайлова
Рейтинг: 4.0
Рік видання: 2009 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Книжка "Лисичка-помічниця" Ніни Михайлової має повчальний характер. Читаючи цю казочку діти зрозуміють одну мораль, що ніщо безкарно не минає. 
10 грн
Ольга Тера
Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2007 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Дорогий юний читачу! Ти тримаєш у руках не звичайну книгу. Вона не тільки звеселить тебе, допоможе цікаво провести час разом із головними героями, твоїми однолітками. Вона порадить, як справитися із складними ситуаціями в твоєму житті, як стати мудрішим та сильнішим. Рекомендується для
18 грн
Ірина Савченко
Рейтинг: 4.0
Категорія: Філологія
У посібнику з'ясовано загальнотеоретичні питання пунктуації, подано правила вживання нормативних (без-варіантних і варіантних) та індивідуально-авторських розділових знаків при різних синтаксичних одиницях. Для викладачів і студентів ВНЗ, учителів та учнів гімназій, ліцеїв,
Василь П’ятун-Діброва
Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2007 Категорія: Вірші. Лірика
Нова збірка поезій Василя П’ятуна-Діброви книга "При свічі громничій" складається з творів, написаних за останнє десятиріччя. Разом з тим вона виразно сучасна, масштабна, інтелектуальна, емоційно насичена. Дозволяє читачеві повернутися в минуле, зазирнути в майбутнє, спонукає перейнятися тривогами
14 грн
Олександр Прилуцький
Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2011 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Книга "Здрастуй, моя Басю" Олександра Прилуцького — повість, що складається з семи пов'язаних сюжетами та героями оповідань. Автор з допомогою образів дідуся-єгеря Михайла, його онуків Дмитрика і Лесі прививає юному читачеві любов до природи, до братів наших менших, яким в тій чи іншій ситуації
42 грн
Микола Сніжко
Рейтинг: 4.9
Рік видання: 2006 Категорія: Публіцистика
У цій книзі спогадами і роздумами про поета Василя Андрійовича Симоненка ділиться його друг і колега по роботі журналіст Микола Семенович Сніжко. Вміщено також його художній твір "Час пік, або Балада про Щастя", присвячений Поету.
24 грн
Леонід Глібов
Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2006 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Книжечка "Квіткове весілля" відомого байкаря і поета Леоніда Глібова знову подарує малечі багато гарного настрою. Додадуть емоцій і яскраві малюнки.
8 грн
Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2006 Категорія: Психологія (наукові праці, підручники)
У монографії на матеріалах особистих досліджень авторів, а також наукових пошуків вітчизняних і закордонних фахівців розглядаються актуальні проблеми морфофункціональого розвитку новонароджених дітей та немовлят і вплив вагітності та її патології на психічних розвиток організму людини протягом
18 грн
Валентина Малишева
Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2007 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Дитячі вірші у книжці "Доброго ранку" Валентини Малишевої подарують вашій дитині чудовий веселий настрій. Поезії написані у жартівливому стилі, тому прийдуть до смаку усім малюкам.
7 грн
Микола Доскоч
Рейтинг: 4.3 (2 відгуки)
Рік видання: 2009 Категорія: Казки
«Казка про Хтося і Ажку» Миколи Доскоча, автора з м. Черкаси, допомагає діткам пізнати чарівний світ мрій, прививає почуття дружби та взаємоповаги.
144 грн
Олександр Прилуцький
Рейтинг: 4.9
Рік видання: 2009 Категорія: Література для навчання та розвитку
Книжка "Арифметика" черкаського автора Олександра Прилуцького - дидактичний матеріал з математики для дітей дошкільного віку. Віршовані задачі спонукають до кмітливості та логічного мислення, а також до навчання математики.
7 грн

Про видавництво Відлунні-плюса

Інформацію про видавництво "Відлуння-плюс" ще не опубліковано...

Відгуки про Відлунні-плюса Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цe видавництво для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть видавництво!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних