Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн.

Побажання

Видавництво Відлуння-плюс: книги в інтернет-каталозі книгарні Наш Формат

Книги видавництва Відлуння-плюс

Анар

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2015 Категорія: Сучасна іноземна проза Книга в наявності
Анар - це той письменник, який однаковою мірою належить Азейбарджану і світу. Це дуже національний письменник, а тому й глибоко інтернаціональний. Анар - це оригінальні психологічні колізії, філософське осмислення людського буття. духовна пластика й лірична оркестрація.
80 грн

Володимир Ракшанов

Рейтинг: 4.6
Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
У книзі "Чумаки, чумаченьки" Володимир Ракшанов знайомить читачів з життям, побутом, звичаями чумаків, які мешкали на українських землях в ХУІ-ХУІІ ст. Автор допомагає дітям у вивченні історичних сторінок життєпису рідного народу.
10 грн

Василь Парахенко

Рейтинг: 4.7
Рік видання: 2009 Категорія: Дослідження Очікуємо поставку
У пропонованому підручнику досліджується сутність, походження, властивості, функції мистецтва, художнього слова, специфіка асоціативного мислення, натхнення. Розкриваються закономірності розвитку літературного процесу. Особлива увага звертається на визначальних прикметах найважливіших мистецьких
84 грн

Валентина Малишева

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2007 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Дитячі вірші у книжці "Доброго ранку" Валентини Малишевої подарують вашій дитині чудовий веселий настрій. Поезії написані у жартівливому стилі, тому прийдуть до смаку усім малюкам.
7 грн

Олександр Прилуцький

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2011 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Книга "Здрастуй, моя Басю" Олександра Прилуцького — повість, що складається з семи пов'язаних сюжетами та героями оповідань. Автор з допомогою образів дідуся-єгеря Михайла, його онуків Дмитрика і Лесі прививає юному читачеві любов до природи, до братів наших менших, яким в тій чи іншій ситуації
42 грн

Олександр Прилуцький

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2012 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Чудова дитяча розповідь про непосидючого котика Васька.
11 грн

Леонід Глібов

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2006 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Книжечка "Квіткове весілля" відомого байкаря і поета Леоніда Глібова знову подарує малечі багато гарного настрою. Додадуть емоцій і яскраві малюнки.
8 грн

Ірина Прилуцька

Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2010 Категорія: Біографії Очікуємо поставку
Про Генія українського народу, Великого поета, художника Тараса Шевченка написано немало книг, видано альбомів і перевидано десятки разів «Кобзаря», але щоб глибше познайомитися з біографією видатного Українця потрібно перегорнути не одну давно написану чи сучасну книгу. Не кожному це
228 грн

Микола Сніжко

Рейтинг: 4.9
Рік видання: 2006 Категорія: Публіцистика Очікуємо поставку
У цій книзі спогадами і роздумами про поета Василя Андрійовича Симоненка ділиться його друг і колега по роботі журналіст Микола Семенович Сніжко. Вміщено також його художній твір "Час пік, або Балада про Щастя", присвячений Поету.
24 грн

Людмила Романюк

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2010 Категорія: Казки Очікуємо поставку
Книжка "Сорока-скрекотуха" Людмили Романюк містить в собі дві дитячі казочки: "Сорока-скрекотуха" і "Казка про двох колобків". Тут ви знайдете веселі історії звірів та казкових істот.
12 грн

Ольга Тера

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2007 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Дорогий юний читачу! Ти тримаєш у руках не звичайну книгу. Вона не тільки звеселить тебе, допоможе цікаво провести час разом із головними героями, твоїми однолітками. Вона порадить, як справитися із складними ситуаціями в твоєму житті, як стати мудрішим та сильнішим. Рекомендується для
18 грн

Олександр Прилуцький

Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2005 Категорія: Література для навчання та розвитку Очікуємо поставку
Книга-посібник «У країні Смугастого Жезла» черкаського автора Олександра Прилуцького у віршованій формі знайомить дітей зі знаками дорожнього руху, допомогою тестів, порад юному пішоходу, велосипедисту навчає, як правильно поводитися на дорозі. Видання стане в нагоді
10 грн

Микола Доскоч

Рейтинг: 4.3 (1 відгук)
Рік видання: 2009 Категорія: Казки Очікуємо поставку
«Казка про Хтося і Ажку» Миколи Доскоча, автора з м. Черкаси, допомагає діткам пізнати чарівний світ мрій, прививає почуття дружби та взаємоповаги.
144 грн

Тамара Іванова

Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2008 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Книга для дітей «Чому каченя було гидким?» черкаського логопеда Іванової Т.І. допоможе дорослим і дітям розібратися і самоутвердитися у складних ситуаціях життя. Видання можна використовувати як посібник з психологічних дисциплін.
12 грн
Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2006 Категорія: Психологія (наукові праці, підручники) Очікуємо поставку
У монографії на матеріалах особистих досліджень авторів, а також наукових пошуків вітчизняних і закордонних фахівців розглядаються актуальні проблеми морфофункціональого розвитку новонароджених дітей та немовлят і вплив вагітності та її патології на психічних розвиток організму людини протягом
18 грн

Олександр Прилуцький

Рейтинг: 4.2
Рік видання: 2009 Категорія: Література для навчання та розвитку Очікуємо поставку
Книжечка "Шуба" черкаського автора Олександра Прилуцького допоможе діткам краще пізнати світ навколо себе. Цікава і весела історія про Зайчика та його друзів.
3 грн

Василь П’ятун-Діброва

Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2007 Категорія: Вірші. Лірика Очікуємо поставку
Нова збірка поезій Василя П’ятуна-Діброви книга "При свічі громничій" складається з творів, написаних за останнє десятиріччя. Разом з тим вона виразно сучасна, масштабна, інтелектуальна, емоційно насичена. Дозволяє читачеві повернутися в минуле, зазирнути в майбутнє, спонукає перейнятися тривогами
14 грн

Олександр Прилуцький

Рейтинг: 4.9
Рік видання: 2009 Категорія: Література для навчання та розвитку Очікуємо поставку
Книжечка «Арифметика» черкаського автора Олександра Прилуцького – дидактичний матеріал з математики для дітей дошкільного віку. Віршовані задачі спонукають до кмітливості та логічного мислення, а також до навчання математики.
7 грн

Ніна Михайлова

Рейтинг: 4.0
Рік видання: 2009 Категорія: Дитячі повісті і розповіді Очікуємо поставку
Книжка "Лисичка-помічниця" Ніни Михайлової має повчальний характер. Читаючи цю казочку діти зрозуміють одну мораль, що ніщо безкарно не минає. 
10 грн
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних