Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

ПП Сергійчук М.І.

Книги видавництва ПП Сергійчук М. І.

Володимир Сергійчук

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2006 Категорія: Історія України
 На основі невідомих до недавнього часу документів з колишніх таємних архівів простежено геноцид українського народу у XX ст. через штучні голодомори, організовані більшовицькою владою. Уперше в одному дослідженні мовою документів розповідається про голодомори 1921—1923, 1932—1933 і 1946—1947
350 грн

Володимир Сергійчук

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2009 Категорія: Історія України
У пропонованій книзі вперше комплексно оцінено внесок видатних українців у розвиток світової науки, техніки, освіти і культури. Споконвіку Україна була відома як велика житниця, як інтелектуальне й духовне джерело Європи та світу. Вона збагатила всесвітню скарбницю філософської думки, богослов'я,
100 грн

Володимир Сергійчук

Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2013 Категорія: Публіцистика
У пропонованій книзі - розповіді про вихідців з України, які з початку заснування Снкт-Петербурга брали активну участь не тільки у будівництві міста, а й у створенні його архітектурних ансамблів, збагачували культуру й мистецтво, робили наукові відкриття. Розрахована на широке коло читачів.
175 грн

Володимир Сергійчук

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2008 Категорія: Біографії
Книга присвячена життю і діяльності видатного українського воєначальника й авторитетного дослідника Історії Збройних Сил України генерал-хорунжого Армії УНР Всеволода Петріва – скандинава за походженням, котрий став справжнім патріотом нашого народу.
50 грн
Рейтинг: 4.9
Рік видання: 2006 Категорія: Історія України
На основі невідомих документів х колишніх таємних архівів простежено геноцид українського народу в 1932-1933 роках через експорт нашого хліба. Видання розраховане на всіх, хто цікавиться історією України.
29 грн
Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2012 Категорія: Біографії
У двотомнику вперше опублікували документи радянських спецслужб, де зафіксовано сторінки життя та діяльності Глави УГКЦ. У книзі, за словами упорядника Володимира Сергійчука, оприлюднили протоколи допитів Патріарха, доноси, доповідні, ордери на арешти, список вилученого майна тощо. «Документи
140 грн

Володимир Сергійчук

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2008 Категорія: Історія України
У пропонованому календарі-альманасі наводяться найбільш знаменні події української історії та згадуються найвизначніші постаті нашого народу, яких вшановуємо в 2009 році. Розрахований на широке коло читачів.
40 грн

Володимир Сергійчук

Рейтинг: 4.2
Рік видання: 2013 Категорія: Історія України
У пропонованому календарі-альманасі наводяться найбільш знаменні події українскої історії та згадуються найвизначніші постаті нашого народу, який ушановуємо в 2014 році. Розрахований на широке коло читачів.
40 грн

Володимир Сергійчук

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2014 Категорія: Історія України
У пропонованому календарі-альманасі наводяться найзнаменніші події української історії та згадуються найвизначніші постаті нашого народу, яких ушановуємо в 2015 році
50 грн

Про видавництво ПП Сергійчук М.І.

Інформацію про видавництво "ПП Сергійчук М.І." ще не опубліковано...

Відгуки про ПП Сергійчук М.І. Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цe видавництво для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть видавництво!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних