Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 20:00
Побажання

Hachette Childrens Books

Книги видавництва Hachette Childrens Books

Лі Бардуґо
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2021 Категорія: Фантастика. Фентезі
See the Grishaverse come to life on screen with Shadow and Bone, now a Netflix original series. Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Soldier. Summoner.
380 грн
Джоан К. Ролінґ
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2021 Категорія: Дитячі книжки англійською мовою
One boy and his toy are about to change everything... Jack loves his childhood toy, Dur Pig. DP has always been there for him, through good and bad. Until one Christmas Eve, something terrible happens - DP is lost. But Christmas Eve is a night for miracles and lost causes, a night when all things
951 грн
Лі Бардуґо
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2021 Категорія: Фантастика. Фентезі
See the Grishaverse come to life on screen with Shadow and Bone, now a Netflix original series. Enter the Grishaverse with the number one New York Times-bestselling Six of Crows, book one of the Six of Crows Duology. Ketterdam: a bustling hub of international trade where anything can be had for
428 грн

Про видавництво Hachette Childrens Books

Інформацію про видавництво "Hachette Childrens Books" ще не опубліковано...

Відгуки про Hachette Childrens Books Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цe видавництво для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть видавництво!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних