Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн.

Побажання

Видавництво Довіра: література в онлайн бібліотеці книгарні Наш Формат

Книги видавництва Довіра

Рейтинг: 4.7
Категорія: Афоризми, цитати та прислівя Очікуємо поставку
Глибинна народна мудрість і досвід об'єдналися в українських прислів'ях і приказках про добро і зло, розум і неуцтво, дружбу і ворожнечу, що увійшли до цієї книжки. Крім того, тут уміщено усталені вирази про людські чесноти й вади, тлумачиться їх значення.
32 грн

Лев Полюга

Рейтинг: 4.5
Категорія: Словники Очікуємо поставку
Книга - "переверт". Це груновне третє видання відображає малодосліджену сторінку сучасної української мови – фразеологічну антонімію. У словникових статтях представлені не лише фразеологізмі-антоніми, але й тлумачиться їх значення, наводяться синоніми кожного фразеологічного антоніма.
51 грн

Тетяна Цимбалюк

Рейтинг: 4.4
Категорія: Словники Очікуємо поставку
До словника увійшло близько 9000 слів. У виданні пояснюються слова, що активно вживаються в сучасній українській мові. Ці слова в різний час увійшли до широкого обігу поміж носіїв української мови. Знайшли тут своє місце і терміни, якими збагатилася наша мова останнім часом, що позначений політичною
51 грн

Анна Герман

Рейтинг: 4.0
Рік видання: 2011 Категорія: Сучасна українська проза Очікуємо поставку
Проза Анни Герман визначається не обсягом творів, а глибинним їх змістом. В нову її книгу входять новели, оповідання, повість і роман «Піраміди невидимі». Роман читається на одному подиху. І бере він не карколомним сюжетом, а тою життєвою правдою, простотою, яку передати найважче.
60 грн
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою: