Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 20:00
Побажання
М.Р. Керрі

Книга «The Girl With All The Gifts : The most original thriller you will read this year»

Тип книги:

Паперова 360 грн
Немає в наявності
Goodreads
3.95
Наш Формат
5.0
Вподобайки
0
Характеристики
Автор М.Р. Керрі
Видавництво Little, Brown Book Group
Рік видання 2018
Палітурка м’яка
ISBN 9780356500157
Кількість сторінок 512
Мова English
Рівень по CEFR Просунутий рівень — Intermediate level (B1)
Категорія Англійська мова
Артикул 914853
М.Р. Керрі - «The Girl With All The Gifts : The most original thriller you will read this year»
Ціна
360 грн

Готівкою при отриманні

Банківською карткою VISA / MasterCard

Про що книга «The Girl With All The Gifts : The most original thriller you will read this year» автора М.Р. Керрі

Melanie is a very special girl. Dr. Caldwell calls her "our little genius." Every morning, Melanie waits in her cell to be collected for class. When they come for her, Sergeant Parks keeps his gun pointing at her while two of his people strap her into the wheelchair. She thinks they don't like her. She jokes that she won't bite, but they don't laugh. Melanie loves school. She loves learning about spelling and sums and the world outside the classroom and the children's cells. She tells her favorite teacher all the things she'll do when she grows up. Melanie doesn't know why this makes Miss Justineau look sad. The Girl with All the Gifts is a sensational thriller, perfect for fans of Stephen King, Justin Cronin, and Neil Gaiman.

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Читачі найчастіше обирають

Олександр Терен

Історія впертого чоловіка
400 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда
Так ніхто не кохав. Антологія...
420 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Ґреґ Маккеон

Есенціалізм. Мистецтво визначати...
390 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: тверда

Бенджамін Ґрем, Джейсон Цвейг

Розумний інвестор. Стратегія...
550 грн
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда

Анастасія Левкова

За Перекопом є земля. Кримський роман
399 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Софія Андрухович

Катананхе
380 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда, суперобкладинка

Пенелопа Дуглас

Панк 57
350 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Вільям Г. Макрейвен

Застеляйте ліжко. Дрібниці, які...
250 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: тверда, матова

Тьяґо Форте

Запасний мозок. Як організувати...
360 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Барбара Оклі

Навчитися вчитися. Як запустити...
360 грн
Рік видання: 2018 Палітурка: тверда

Ребекка Яррос

Четверте крило. Емпіреї. Книга 1
750 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Денис Казанський, Марина Воротинцева

Як Україна втрачала Донбас
350 грн
Рік видання: 2020 Палітурка: тверда

Віктор Франкл

Людина в пошуках справжнього сенсу
170 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: тверда, матова

Дмитро Савченко

Вовки Да Вінчі
280 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: м'яка

Максим «Далі» Кривцов

Вірші з бійниці
330 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних