Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання
М.Р. Керрі

Книга «The Girl With All The Gifts : The most original thriller you will read this year»

Тип книги:

Паперова 360 грн
Рейтинг: 5.0
Немає в наявності
Характеристики
Автор М.Р. Керрі
Видавництво Little, Brown Book Group
Рік видання 2018
Палітурка м’яка
ISBN 9780356500157
Кількість сторінок 512
Мова English
Рівень по CEFR Просунутий рівень — Intermediate level (B1)
Категорії Вивчення іноземних мов Англійська мова
Артикул 914853
М.Р. Керрі - «The Girl With All The Gifts : The most original thriller you will read this year»
Ціна
360 грн

Готівкою при отриманні

Банківською карткою VISA / MasterCard

LiqPay (Приват24)

Доставка:
Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Про що книга «The Girl With All The Gifts : The most original thriller you will read this year» автора М.Р. Керрі

Melanie is a very special girl. Dr. Caldwell calls her "our little genius." Every morning, Melanie waits in her cell to be collected for class. When they come for her, Sergeant Parks keeps his gun pointing at her while two of his people strap her into the wheelchair. She thinks they don't like her. She jokes that she won't bite, but they don't laugh. Melanie loves school. She loves learning about spelling and sums and the world outside the classroom and the children's cells. She tells her favorite teacher all the things she'll do when she grows up. Melanie doesn't know why this makes Miss Justineau look sad. The Girl with All the Gifts is a sensational thriller, perfect for fans of Stephen King, Justin Cronin, and Neil Gaiman.

Згорнути

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Схожі товари

Девід Лагеркранц

The Girl Who Takes an Eye for an...
525 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: м’яка

Стіг Ларсон

The Girl Who Kicked the Hornets' Nest
220 грн
Рік видання: 2010 Палітурка: м’яка

Пітер Свонсон

The Girl With A Clock For A Heart
225 грн
Рік видання: 2014 Палітурка: м’яка

Нілл Гейман

American Gods
335 грн
336 грн
Рік видання: 2007 Палітурка: м’яка
All About Virtual Reality :...
401 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: тверда
100 First Words
336 грн
Рік видання: 2017 Палітурка: тверда

Роберт Вінстон

All About Biology
378 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: м’яка

Роберт Вінстон

All About Your Brain
378 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: м’яка
5 Language Visual Dictionary :...
1 050 грн
Рік видання: 2016 Палітурка: тверда

Роберт Вінстон

All About Chemistry
378 грн
Рік видання: 2015 Палітурка: м’яка
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних