Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 20:00
Побажання
Еліс Осман

Книга «Heartstopper Volume 2 (A Graphic Novel)»

Тип книги:

Паперова 645 грн
Книга в наявності
Відправка: 27.06.2024
Goodreads
4.54
Наш Формат
5.0
Вподобайки
0
Характеристики
Автор Еліс Осман
Видавництво Hodder Children's Books
Рік видання 2019
Палітурка м'яка
ISBN 978-144-4951-40-0
Кількість сторінок 320
Мова англійська
Серія Heartstopper
Розмір 152 х 230 мм
Категорії Комікси і графічні романи Підліткова література
Артикул 946684
Еліс Осман - «Heartstopper Volume 2 (A Graphic Novel)»
Ціна
645 грн
+
-

До відділення "Нової пошти"

у Вашому місті

До відділення Укрпошти

у Вашому місті

Міжнародні відправлення

(авіа-транспортом або наземним шляхом)

Повернення товару

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172, друковані видання належної якості обміну (поверненню) не підлягають.

Готівкою при отриманні

Банківською карткою VISA / MasterCard

Попередня дата відправки:
У четвер (27.06.2024)

Про що книга «Heartstopper Volume 2 (A Graphic Novel)» автора Еліс Осман

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon.

Nick and Charlie are best friends. Nick knows Charlie's gay, and Charlie is sure that Nick isn't.

But love works in surprising ways, and Nick is discovering all kinds of things about his friends, his family ... and himself.

Heartstopper is about friendship, loyalty and mental illness. It encompasses all the small stories of Nick and Charlie's lives that together make up something larger, which speaks to all of us.

This is the second volume of Heartstopper, with more to come.

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Інші книги автора

Еліс Осман

Heartstopper Volume 5
760 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: м'яка

Еліс Осман

Heartstopper Volume 4 (A Graphic...
628 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: м'яка

Еліс Осман

Heartstopper Volume 3 (A Graphic...
645 грн
Рік видання: 2020 Палітурка: м'яка

Еліс Осман

Heartstopper Collection Volumes 1-3
1 634 грн
Рік видання: 2022 Палітурка: м'яка

Еліс Осман

Heartstopper Volume 1: The...
545 грн
Рік видання: 2022 Палітурка: м'яка
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних