Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 20:00
Побажання

Книга «Escape to Christmas Past: A Colouring Book Adventure»

Тип книги:

Паперова 285 грн
Немає в наявності
Goodreads
4.25
Наш Формат
5.0
Вподобайки
0
Характеристики
Видавництво Puffin
Рік видання 2014
Палітурка м'яка
ISBN 978-014-1366-76-0
Кількість сторінок 96
Мова англійська
Розмір 185 x 185 мм
Вік 6-8 , 9-12
Категорії Дитячі книжки англійською мовою Дитячі новорічні та різдвяні книжки
Артикул 944124
«Escape to Christmas Past: A Colouring Book Adventure»
Ціна
285 грн

Готівкою при отриманні

Банківською карткою VISA / MasterCard

Про що книга «Escape to Christmas Past: A Colouring Book Adventure»

Escape to Christmas Past is a colouring book filled with highly detailed line artwork that brings to life A Christmas Carol in an entirely unique way. Evocative Christmas scenes and characters from Charles Dickens' famous story of Ebenezer Scrooge and Marley's ghost, threaded with imaginative, delicate patterns all clearly outlined in pen and ink, make ideal compositions to colour. Pivotal extracts from the story are scattered throughout for inspiration, and there are spaces left within some of the compositions for individual design and embellishment. This is a highly original colouring book for adults and older children alike from design duo Good Wives and Warriors. Perfect for fans of Millie Marotta and Johanna Basford. Handy-sized square format, easily portable - take it anywhere!

Відгуки Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залишайте відгуки та рецензії на цю книгу для майбутніх покупців. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть даний товар!
Читачі найчастіше обирають

Джеремі Міллер

Правила інвестування Воррена Баффета
420 грн
Рік видання: 2022 Палітурка: тверда

Сергій Кривонос

Зі щитом або на щиті. Правда про війну
480 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда, суперобкладинка

Кріс Міллер

Чипова війна. Боротьба за...
480 грн
560 грн
-14%
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Міхаель Бар-Зохар, Ніссім Мішаль

Амазонки Моссаду. Жінки в...
390 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Тейлор Дженкінс Рід

Сім чоловіків Евелін Г’юґо
501 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Ґреґ Маккеон

Есенціалізм. Мистецтво визначати...
390 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: тверда

Ліндсі К. Гібсон

Дорослі діти емоційно незрілих батьків
340 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: м'яка

Софія Андрухович

Катананхе
380 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда, суперобкладинка

Ева Томпсон

Трубадури імперії. Російська...
420 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Брітні Спірс

Жінка в мені (Limited edition)
550 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда

Максим «Далі» Кривцов

Вірші з бійниці
330 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Еліягу Ґолдратт, Джефф Кокс

Мета. Процес безперервного...
380 грн
Рік видання: 2023 Палітурка: тверда

Вільям Г. Макрейвен

Застеляйте ліжко. Дрібниці, які...
250 грн
Рік видання: 2021 Палітурка: тверда, матова

Джеймс Клір

Атомні звички. Легкий і перевірений...
375 грн
Рік видання: 2020-2023 Палітурка: тверда

Марк Блейк

Фредді Меркюрі: A Kind of Magic
990 грн
Рік видання: 2024 Палітурка: тверда, суперобкладинка
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних