Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Юрко Прохасько - книги автора

Дата народження 28.04.1970
Нагороди Премія ім. Фрідриха Ґундольфа (2008), Австрійська державна премія з художнього перекладу «Трансляціо» (2008)
Освіта Львівський національний університет ім. І. Франка

Юрій Прохасько – публіцист, літературознавець та перекладач. Резидент українського ПЕН клубу, член-кореспондент Саксонської Академії мистецтв. Співзасновник психоаналітичного інституту у Львові. Член Європейської Асоціації Психотерапії.

Книги Юрка Прохаська

Сортувати:

Юрко Прохасько

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2010 Категорія: Сучасна українська проза
"Декамерон" - антологія сучасної української прози, до якої увійшли нові оповідання десяти популярних вітчизняних письменників. Участь у збірнику взяли автори, чия творчість в останні десять років визначилась і лишалася в центрі читацької уваги. - Софія Андрухович - Любко Дереш - Анатолій
32 грн

Юрко Прохасько

Рейтинг: 4.6
Категорія: Публіцистика
Розмова з Юрієм Андруховичем була записана 5 і 6 лютого 2003 року в Івано-Франківську. Химерність її для нас обох полягала у тім, що впродовж багатьох років спілкування ми жодного разу не говорили про таке так. Однак, усвідомлюючи серйозність співпраці в «Іншому форматі», ми
9 грн

Юрко Прохасько

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2012 Категорія: Сучасна українська проза
Видимою і невидимою анатомією галицької історії ХХ сторіччя є залізниця: колії, поїзди, станції, перевезення і переїзди. Цивілізаційному та побутовому виявам цього феномену брати Прохаськи, культуролог і літератор, присвятили свої есе. У книжці автори описують те, якими є залізниці у різні часи.
17 грн

Народився Юрій Богданович у 1970 році, в Івано-Франківську. Навчався на філологічному відділенні Львівського університету, потім вивчав психоаналіз в Австрії.

В Україні Прохасько найбільш відомий завдяки перекладам творів визначних майстрів слова Йогана Гете та Франца Кафки, єврейської письменниці Дебори Фогель — та праць польського громадського діяча Ярослава Івашкевича, проте має і власний літературний доробок. Він пише оповідання та есеї, зокрема, у співавторстві зі своїм братом Тарасом Прохаськом написав історичний та культурний огляд галицьких залізних доріг.

Також дописує для багатьох періодичних видань у різних країнах. Серед них український інтелектуальний часопис «Критика», австрійський тижневик «Falter», польське римо-католицьке видання «Tygodnik Powszechny» та декілька інших. Нині обіймає посаду молодшого наукового співробітника відділу літературного процесу в Інституті літератури імені Шевченка.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних