Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Юлія Сударікова - книги автора

Юлія Сударікова - фото
Дата народження 19.06.1972
Освіта Московський державний університет ім. Ломоносова

Юлія Сударікова – біологиня, спеціалістка з ландшафтного дизайну, кандидатка біологічних наук. Вивчає пристосовуваність екзотичних видів рослин до використання у садово-парковому пейзажному дизайні в умовах українського клімату.

Книги Юлії Сударікової

Сортувати:

Юлія Сударікова

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2019 Категорія: Хоббі. Колекціонування
Книга знайомить з найпопулярнішими серед провідних дизайнерів світу декоративними рослинами , які донедавна вважалися екзотичними та непристосованими до кліматичних умов України, що використовуються при відтворенні пейзажного стилю, не потребують складних процедур догляду та формування крони.
300 грн

Юлія Сударікова народилась 1972 року у Кемерово. З дитинства захоплювалася красою та різноманітністю природи, читала книги з ботаніки та зоології, надавала перевагу природничим наукам у школі.

У 1990 році Юлія вступила на біологічний факультет Московського державного університету імені Ломоносова, де також здобула ступінь кандидата біологічних наук. Зробити свою спеціальність більш практичною та прикладною їй допоміг курс ландшафтного дизайну, пройдений у 2008 році на базі рідного навчального закладу.

У 2009 Сударікова переїхала в Україну, постійно проживає у Києві. Як творчий партнер співпрацює з «Розсадник декоративних рослин Хмелева». На його базі вона досліджувала екзотичні для наших широт види дерев, кущів та ліан, що походять з Японії, Китаю, Південної Америки та Північноамериканського штату Іллінойс, який дуже подібний за кліматичними умовами до України. Результати своїх досліджень Юлія виклала у книзі «Екзотичні дерева, кущі та ліани в ландшафтах України», перше видання якої вийшло у 2013 році.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних