Ексклюзивні аудіокниги в новому застосунку:
Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 20:00
Побажання

Юлія Паєвська (Тайра)

Юлія Паєвська (Тайра) – відома українська військовослужбовиця, волонтерка, пара- та бойова медикиня, психологиня, тактична бойова інструкторка, дизайнерка, що має активну громадську, політичну позицію. Блогерка, спортсменка, викладачка із айкідо. Молодша лейтенантка. Лауреатка численних нагород за захист України. Авторка видання «Наживо».

Дата народження
19.12.1968
Нагороди
Орден «Народний герой України»
Освіта
Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Книги Юлії Паєвської (Тайри)

Новинка Новинка Наживо - фото обкладинки книги
Юлія Паєвська (Тайра)
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2025 Категорія: Вірші. Лірика
Доброволиця. Парамедик. Психолог. Офіцер корпусу НГУ «Хартія». Графічна дизайнерка, тренер з бойових мистецтв. І, за сумісництвом, жінка, яка пройшла полон — і змогла записати вірші з того боку вічності. У цій збірці — війна. Полон. Тортури. Госпіталь у вогні і крові Маріуполя. Живі й мертві.
350 грн

Біографія Юлії Паєвської (Тайри)

Народилася 1968-го року у місті Київ. Дівчинку виховували дідусь із бабусею; ще змалку навчалася накладати джгути та робити перев'язки. Вищу освіту отримала у Національному університеті фізичного виховання і спорту України. Працювала дизайнеркою (займалася книжковою графікою, рекламою) та художньою керамікою. Спортсменка, очільниця федерації айкідо «Мутокукай Україна» із 2002-го. Під час Революції гідності була медикинею Євромайдану. Тоді ж взяла собі псевдо "Тайра". Волонтерка у АТО.

Із 2016-го – командирка у «Ангели Тайри». Працювала у тринадцятій Бригаді Національної гвардії України «Хартія». Брала участь у міжнародних спортивних змаганнях «Іграх нескорених». 2019-го балотувалася у народні депутати України. Повномасштабне російське військове вторгнення зустріла в Маріуполі. Була у російському полоні три місяці. Наразі працює над звільненням військовополонених України з російського полону. Взяла участь у Другому саміті перших леді та джентльменів. Засновниця благодійного фонду «Українська Фундація "Мрія"». Із 2024-го вивчає клінічну психологію і психотерапію у «Київському національному університеті імені Тараса Шевченка». Заміжня, подружжя виховало доньку.

2025-го у видавництві «Meridian Czernowitz» вийшла друком книга під назвою «Наживо»: ця збірка уособлює дух сьогоднішніх реалій, вірші, написані у перервах між евакуацією поранених, любов’ю і катівнями та перельотами між континентами. Взяла участь у документальних фільмах «Невидимий Батальйон» (2017), «Посттравматична рапсодія» (2018).

Відгуки про Юлії Паєвської (Тайри) Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних