Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Яніна Соколова - книги автора та біографія

Яніна Соколова

Яніна Соколова — українська журналістка, професійна акторка, відома телеведуча. Здобула популярність як ведуча передач Рандеву на 5 каналі та Вечір з Яніною Соколовою на YouTube, де нараховує понад 200 тисяч підписників.

Закінчила Запорізький національний університет та Київський університет імені Карпенка-Карого. Була акторкою Київського Вільного театру та Центру Сучасного Мистецтва Дах. Працювала на регіональних та національних телеканалах. Заснувала школу екранних мистецтв, у якій курує напрямок телеведучих. Авторка проєкту Я, Ніна (2019) на підтримку онкохворих, який передбачає вихід тематичної книги, фільму і пісні.

Дебютувала у друкованих медіа, зокрема 2000 року була кореспонденткою газети Запорізька Січ.

Знімалася у фільмах Сьоме небо (2006), Обійми мене (2011). Продюсерка фільму Ми — солдати.

У творчому доробку — інтерактивна книга Шевченко на кожен день (2018). Окрім текстів та малюнків Шевченка, відсканувавши QR-код, читач може переглянути відео, де Соколова читає вірші Кобзаря під кадри історичних подій та сьогодення України.

Всі результати: 1
Електронні книги: 0
Аудіокниги: 0

Тарас Шевченко, Яніна Соколова

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2018 Палітурка: м’яка Книга в наявності
Це видання є унікальним, бо дає читачеві можливість не тільки день за днем увесь рік занурюватися у творчість геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка (1814—1861), а й почути, як звучать його поезії у виконанні професійної акторки і популярної телеведучої Яніни Соколової. Видання
200 грн