Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання
Володимир Лободаєв - фото

Володимир Лободаєв

Володимир Лободаєв – кандидат історичних наук, заступник декана історичного факультету, лектор та викладач вишів. Автор та співавтор наукових публікацій, монографій, колективних праць з історії України XX ст.

Книги Володимира Лободаєва

Володимир Лободаєв

Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2010 Категорія: Культура. Цивілізації. Етнографія
Книга розповідає про маловідоме та контраверсійне явище 1917–1918 pp. — Вільне козацтво — своєрідну українську воєнізовану громадську організацію, що виникла та масово поширилась насамперед серед селянства. На підставі виявлених в архівах документів, широкого кола опублікованих джерел
135 грн

Володимир Лободаєв

Рейтинг: 4.0
Рік видання: 2017 Категорія: Дослідження
Авторитетне дослідження від професійної команди українських істориків! Цікава тема для широкого загалу читачів. Рекомендовано до друку вченою радою історичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Повстансько-партизанську боротьбу часів Української революції
80 грн

Михайло Ковальчук, Володимир Лободаєв, Андрій Руккас

Рейтинг: 4.0
Рік видання: 2016 Категорія: Історія України
Сьогодні, коли відбуваються потужні зрушення в суспільному сприйнятті минулого, відновлюється інтерес до історії України. Читач може познайомитися з думкою провідних вітчизняних істориків, результатами останніх наукових досліджень та відкриттів. При цьому автори не виконують ідеологічне замовлення,
100 грн

Біографія Володимира Лободаєва

Коло наукових зацікавлень українського історика Володимира Лободаєва охоплює низку історичних питань, серед яких період українського державотворення – національно-визвольних змагань (1917-1921), повстанський рух в Україні 1918-1921, еволюція військової справи від минувшини до сьогодення та ін.

У 2016 році у співавторстві з провідними знавцями історичної науки було опубліковано дослідження «На бій за волю. Перемога через поразки. Україна у війнах і революціях 1914—1921 років», пропоноване для широкого кола читачів та всіх тих, хто цікавиться найсвіжішими здобутками в цій галузі.

У тому ж році видавництвом «КСД» видано друком колективну працю «Історія українського війська», над створенням якої працювали провідні українські історики, серед яких, окрім В. Лободаєва, А. Галушка, М. Майорова та ін. Відновлює інтерес до одного з найважливіших періодів історії України наступна праця В. Лободаєва «Українська революція 1917-1921. Директорія Української Народної Республіки. Історична карта», видана у 2021 році у співавторстві з істориками Оксаною Кучерук, Володимиром Грицелюком та ін.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Володимира Лободаєва Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних