Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 20:00
Побажання
Володимир Гінда - фото

Володимир Гінда

Володимир Гінда — сучасний український історик, кандидат наук, автор понад 150 наукових статей; дослідник, письменник, футболіст. Написав книги «Нацистська окупація України», «Секс і німецько-радянська війна» та інші.

Дата народження
14.08.1979
Освіта
Вінницький педагогічний університет

Книги Володимира Гінди

Володимир Гінда
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2024 Категорія: History of Ukraine/ Історія
У пропонованому виданні на основі широкої джерельної бази, спогадів українських повстанців і новітніх досліджень національно-визвольного руху 1930–1950-х років відображено маловідомі факти про побут вояків УПА, повстанських командирів та ідеологів українського націоналістичного руху. У ньому читач
385 грн
Володимир Гінда
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2022 Категорія: Всесвітня історія
У книзі на основі архівних документів, воєнних мемуарів, спогадів та аналізу досліджень зарубіжних істориків порушено тему інтиму під час німецькорадянської війни, раніше замовчувану, сороміцьку, майже не досліджувану в українській історіографії. Сексуальне життя в екстремальних умовах донині не
299 грн
Володимир Гінда
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2023 Категорія: Історія України
У пропонованій книзі відображено маловідомі сторінки спортивного життя на території окупованої нацистами України під час німецько-радянської війни. Автор показує, у яких умовах воно відбувалося; хто його організовував; як ставилися до спорту німецька (румунська) окупаційна адміністрація та
350 грн
Володимир Гінда
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2022 Категорія: Історія України
У книзі на основі архівних джерел та спогадів людей висвітлено майже невідомі досі сторінки історії України — період німецької окупації. У ній читач знайде унікальну інформацію про побут українців за нацистської влади, дізнається про тогочасний кримінальний світ, корупцію поміж чиновників та
330 грн
Ярослав Файзулін, Володимир Гінда
Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2015-2022 Категорія: Історія України
Архівні дані! Унікальні фото! -У цю книжку ввійшли розповіді про видатних особистостей та визначні події минулого. -Непроста доля Івана Піддубного. -Вбивство Петлюри. -Бій під Крутами. -Євген Коновалець: засновник ОУН. -Закон про пять колосків. -Страта Олени Теліги. -Знищення Хрещатика.
70 грн

Біографія Володимира Гінди

Народився 1979-го року у Житомирській області. Вищу освіту здобув за спеціальністю «історія» у Вінницькому педагогічному університеті.

Сфера його наукових інтересів — участь українців у Другій світовій війні, щоденний побут наших громадян на окупованих територіях. Здобув науковий ступінь кандидата наук. Співробітник Інституту історії НАН України. 2004-го року переїхав жити у Київську область. Захоплюється спортом: очолював комітет арбітрів районної федерації футболу у столиці.

Автор численних наукових статей, монографій. Одружений, у подружжя є син. 2022-го була опублікована книга дослідника «Секс і німецько-радянська війна». Це унікальне дослідження специфіки інтимних відносин у воєнний час.

У співавторстві з Ярославом Файзуліним написав працю «Україна у вогні минулого століття» («КСД») — містить маловідомі факти про трагічні сторінки нашого минулого, персоналії та унікальні світлини видатних особистостей, які, без перебільшення, творили історію нашої країни та світу.

2024-го року у видавництві «Арій» вийшло друком дослідження під назвою «Національно-визвольний рух в Україні 1930–1950 років: факти, постаті, події», у якому на основі різного роду історичних джерел відтворено сутність та хронологію українського націоналістичного руху, досліджені як біографії командирів, так і повсякденне життя вояків, що робить книгу цікавою для широкого кола читачів.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Володимира Гінди Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних