Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Вішен Лакяні - книги автора та біографія

Вішен Лакяні - фото
Дата народження 14.01.1976
Освіта Мічиганський університет

Вішен Лакяні – малайсько-естонський підприємець, спікер та радник AIESEC International. Засновник та виконавчий директор Mindvalley, а також автор курсу «Твій розум без меж» та навчальної літератури з проблематики особистого розвитку.

Книги Вішена Лак'яні

Сортувати:

Вішен Лакяні

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Як правильно визначити свої цілі та зробити життя винятковим. Тематика електронної книги Cаморозвиток Про що книга На старті життя ми сильні. Ми швидко вчимося, змінюємося і не боїмося сміливих вчинків. Але для більшості із часом усе змінюється. Ми приймаємо правила, знаходимо зону
99 грн

Вішен Лакяні

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2019 Категорія: Популярна психологія
Як правильно визначити свої цілі та зробити життя винятковим. ТЕМАТИКА Cаморозвиток ПРО КНИЖКУ На старті життя ми сильні. Ми швидко вчимося, змінюємося і не боїмося сміливих вчинків. Але для більшості із часом усе змінюється. Ми приймаємо правила, знаходимо зону комфорту і починаємо жити

Лакяні заснував три компанії: Mindvalley, Dealmates та Blinklist. Найвідоміша з них – Mindvalley, що випускає численні програми в галузі ліцензування, освіти, духовного розвитку та навчання, а також опікується розробкою програмного забезпечення для онлайн-навчання, зокрема мобільного додатку для медитації Omvana.

У травні 2016 року Лакяні опублікував книгу «Код винятковості. Живи за власними правилами». Ця книга відображає авторський світогляд, низку поглядів та ідей на те, яким чином впливають на особистість умови та звички. Вона містить поради, вказівки та допомагає виробити власну стратегію самовдосконалення та успіху в житті.

Доробок автора: Be slightly mad, Mindvalley’s Vishen urges entrepreneurs (2014), The Code of the Extraordinary Mind: 10 Unconventional Laws to Redefine Your Life and Succeed On Your Own Terms Mind (2016), What Happened to the Social Bookmarking Site Blinklist? (2018).

Українською опубліковано «Код винятковості. Живи за власними правилами» (2019).

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних