Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Віра Вовк - книги автора

Віра Вовк - фото
Дата народження 02.01.1926
Псевдонім Віра Вовк
Освіта Тюбінгенський університет Еберхарда Карла (Eberhard Karls Universitt Tbingen)

Віра Вовк (справжнє ім'я Віра Остапівна Селянська,1926) - українська письменниця з Бразилії, прозаїк, літературознавець, драматург, перекладач, доктор німецької літератури. Одна з найбільш загадкових письменниць сучасності: її книжок майже не знайдеш в українських книгарнях — вона видає їх переважно власним коштом і роздаровує колегам, друзям і приятелям. Однак її присутність у літературному просторі України досить відчутна й незаперечна. Бібліографія робіт авторки, виданих різними мовами дивує своєю масштабністю та різножанровістю, а творчий доробок налічує більше 100 видань поезії, прози, драматургії, рецензій і мемуарів, перекладів класиків вітчизняної і світової літератури.

Книги Віри Вовк

Сортувати:

Віра Вовк

Рейтинг: 4.3
Рік видання: 2012 Категорія: Казки
У книзі зібрані казки, легенди, та оповідання різноманітної тематики, лауреата Шевченківської премії – Віри Вовк, які не залишать байдужим читачів різного віку. Авторка намагається донести до кожного всю світлість та позитив дитячих мрій. Книга адресована дітям шкільного віку, та усім хто
34 грн

Віра Вовк

Рейтинг: 4.2
Рік видання: 2013 Категорія: Вірші. Лірика
«Казки і містерії» Віри Вовк побудовані на народних українських віруваннях, звичаях і розповідях. При сценічних постановках проситься не вживати баяна ні акордеона.
36 грн

Віра Вовк

Рейтинг: 4.7
Категорія: Історична проза
Події в історично-фантастичному романі розгортаються в містечку Кути де жили чотири групи людей. Вони жили по-сусідському хоч часом між ними виникали чвари. Вздовж Черемошу тягнулися села, наповнені легендами, звичаями, повір’ями. Суміш реальності, фантазії, сновидінь, міту від початків світу
26 грн

Віра Вовк

Рейтинг: 4.0
Рік видання: 2013 Категорія: Вірші. Лірика
Повість «Спілкування з опалевим метеликом» – суміш дійсности й фантазії, показує, як метелик лікує людину від недуги праґматизму й песимізму, пропонуючи переображення… «Стислий» роман «Книга Естери» вільно побудований на однойменній розповіді із
36 грн

Віра Вовк

Рейтинг: 4.7
Рік видання: 2008 Категорія: Сучасна українська проза
Українська письменниця, літературознавець, перекладачка Віра Вовк (Селянська), єдина донька лікаря і вчительки з Кутів, що на Гуцульщині, змушена була у 1945 році залишити батьківщину, а від 1949 року живе і працює в Бразилії. Доктор філософії, професор німецької літератури в університеті
30 грн

Віра Вовк

Рейтинг: 4.7
Рік видання: 2012 Категорія: Вірші. Лірика
Лірика Віри Вовк – віддзеркалення різноманітних переживань, уявлень, радощів і стаждань людини в чужинному, хоч і прекрасному світі. Авторка відчуває себе “паперовим орлом, прив’язаним до землі тільки мотузкою у жмені дитини”.
31 грн

Віра Вовк народилася 2 січня в 1926 році в м. Борислав, Польща нині Львівська область(Україна) в сім'ї лікаря і вчительки. Дитинство пройшло на Гуцульщині в місті Кути. Початкову освіту отримала в гімназії у Львові, а потім вчилася в середній жіночій школі імені Клари Шуманн в Дрездені з 1941-1945 роках. У 1945 році її сім'я емігрувала спочатку до Німеччини, а потім до Бразилії, де майбутня письменниця навчалася в Тюбінгенському університеті, вивчаючи музику, славістику та германістику. В даний час живе в Бразилії.

Свою трудову діяльність розпочала викладачем в гімназії. У 1957 році отримала науковий ступінь доктора філософії, ставши професором, головою кафедри германістики в Державному Університеті в Ріо-де-Жанейро. Наприкінці 50 х років переїхала до Нью-Йорку.

Окремою сторінкою в долі Віри Вовк є її багаторічні стосунки із українськими шістдесятниками, яких вона підтримувала і в роки їхнього творчого злету, і в роки утисків і гонінь. Її листи та надіслані книги були тим віконечком у великий світ, якого так прагнули українські митці в умовах тоталітарного режиму.

Творчість Віри Вовк широка та відома всьому світові. Перебуваючи в еміграції, авторка видала такі відомі твори, як поетичні збірки «Юність», «Зоря провідна», «Любовні листи княжни Вероніки», «Каппа Хреста», «Меандри», «Писані кахлі», «Віоля під вечір», «Поезія», драматичну поему «Триптих»; прозаїчні твори «Ранні оповідання», «Легенди», «Казки», «Оповідання для дітей», «Старі панянки», «Калейдоскоп» та інші; п'єси «Скарб царя Гороха», «Смішний святий», «Триптих», «Іконостас України», «Вінок троїстий», «Казка про вершника», «Зимове дійство», «Весняне дійство», «Настася Чагрова», «Козак Нетяга», «Крилата скрипка». Здійснила переклади з французької, італійської, румунської, македонської, старослов'янської на українську: Поля Клоделя, Пабло Неруди, Федеріко Гарсія Лорки, Рабіндраната Тагора, Ґеорґа, Фрідріха Дюрренматта та багатьох інших класиків літератури.

Активно пропагує українську культуру та мову. Виступала з літературними доповідями, лекціями й авторськими творчими вечорами у Нью-Йорку, Вашингтоні, Філадельфії, Клівленді, Чикаго, Детройті, Торонто, Монреалі, Оттаві, Ванкувері, Лондоні, Парижі, Римі, Мадриді, Мюнхені, Буенос-Айресі, Києві, Львові.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних