Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Віра Валлє - книги автора

Віра Валлє - фото
Дата народження 01.10.1981
Освіта Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана

Віра Валлє – докторка філософії в галузі економіки, правозахисниця та дослідниця. Авторка числених публікацій та декількох книг, що доступною мовою доносять до читача сутність актуальних проблем економіки, права, соціології та політології в сучасній Україні та в історичному контексті.

Книги Віри Валлє

Сортувати:

Віра Валлє

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2020 Категорія: Бізнес-психологія
Як ми стаємо жертвами фейків, шахрайства і брехні, робимо безглузді речі, ухвалюємо неефективні або навіть шкідливі рішення? Як нас пошивають у дурні й чому ми дозволяємо це робити? Книжка «Ілюзія ефективності: як і чому нас пошивають у дурні» пропонує читачеві подорож до світу
280 грн

Віра Валлє

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2016 Категорія: Публіцистика
Книга присвячена дослідженню проблеми корупції та пошуку шляхів протидії їй. Розглянуто вплив корупції на соціально-політичні процеси та проаналізовано психологічні аспекти цього феномена. «Корупція: роздуми після Майдану» – це погляд автора на проблему корупції у контексті важливості ролі
139 грн

Віра Потєхіна народилась 1981 року в Києві. У професійній діяльності вона значною мірою наслідувала своїх батьків, адже вони — історики та науковці. Віра вивчала право в Київському національному економічному університеті, навчалась в школі бізнесу Мерілендського університету та закінчила аспірантуру в Інституті світової економіки та міжнародних відносин НАН України.

По завершенні навчання молода правничка стажувалась у Сполучених штатах, здобуваючи досвід в органах суду та при Посольстві України в США. Як корпоративний юрист, вона співпрацювала з великими міжнародними корпораціями, юридичними фірмами, та розгорнула помітну правозахисну та освітню діяльність в громадському секторі, займалась розробкою законопроєктів у галузі боротьби з корупцією.

Головною темою професійних та наукових пошуків Віри Валлє є свобода, як основна ознака демократії, через призму різноманітних суспільних явищ. Їй і присвячені її праці. Бібліографія письменниці включає 7 книг, що розглядають питання авторського права та корупцію, як явище та шляхи її подолання.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних