Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Вікторія Білик - книги автора

Вікторія Білик - фото
Дата народження 20.06.1977
Освіта Волинський державний університет

Вікторія Білик (1977) – історик, кандидат історичних наук, автор та співавтор монографій та багатьох наукових публікацій з історії Правобережної України XVIII – XIX ст.

Книги Вікторії Білик

Сортувати:

Оксана Карліна, Вікторія Білик

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Релігія. Історія релігій
Монографія є вдалою спробою реінтерпретації традиційного погляду на історію унії в Російській імперії як епоху переслідувань і мучеництва та масової відмови русинів-католиків від своєї етноконфесійної тотожності. Засновану 1798 р. Луцьку греко-унійну єпархію авторки книги розглядають як живу
325 грн

Вікторія Білик народилася 20 червня 1977 року в селі Сільце Волинської області. У 1999 з відзнакою закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки, за фахом "Історія". 1999-2002 навчалася в аспірантурі. З 2004 по 2010 працювала старшим науковим співробітником відділу давньої історії в Волинському краєзнавчому музеї. У 2009 році захистила дисертацію "Греко-уніатська церква в Правобережній Україні в кінці XVIII-XIX столітті" і отримала ступінь кандидата історичних наук в ВНУ імені Л. Українки. Працює доцентом кафедри всесвітньої історії Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Автор понад 90 наукових публікацій з історії конфесійних відносин у Правобережній Україні наприкінці XVIII – середині XIX ст.; волинського соціуму ХІХ ст., історії первісності та Стародавнього Сходу.

Член Національної спілки краєзнавців України, куратор Наукового товариства аспірантів і студентів факультету історії політології та національної безпеки

За свою діяльність в 2019 році, Вікторія Білик отримала подяку ректора СНУ імені Лесі Українки, а також нагороджена грамотою Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних