Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 22:00
Побажання
Віктор Брехуненко - фото

Віктор Брехуненко

Віктор Брехуненко, 1965 р.н. - український історик, професор, доктор історичних наук, завідувач відділу актової археографії Інституту української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського НАН України.

Дата народження
07.11.1965
Освіта
Дніпропетровський державний університет

Книги Віктора Брехуненка

Віктор Брехуненко
Рейтинг: 4.7
Рік видання: 2014 Категорія: Всесвітня історія
У книзі висвітлюються кульмінаційні процеси в історії ранньомодерної України, які на кілька століть визначили українську перспективу, – відновлення державної самоорганізації з правителем-гетьманом на чолі та зміна еліт. Постання Гетьманщини, а також супутніх козацьких суспільних формацій – Війська
123 грн
Віктор Брехуненко
Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2013 Категорія: Історія України
Книга присвячена одній із найбільших битв часів Богдана Хмельницького, яка відбулася неподалік Берестечка на Волині. У науково-популярному форматі розглядаються передумови битви, підготовка сторін, склад і чисельність військ Богдана Хмельницького та Яна Казимира, перебіг битви та її наслідки.
150 грн
Віктор Брехуненко
Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2013 Категорія: Історія України
Книга присвячена славній сторінці української зброї – видатній ролі українських козаків у Хотинській війні 1621 року, коли вони стали головними ковалями перемоги над турецьким військом Османа III. Автор висвітлює причини війни між Річчю Посполитою та Османською імперією, вплив козацьких
158 грн

Біографія Віктора Брехуненка

Віктор Анатолійович Брехуненко народився 7 листопада 1965 року в місті Долинська, Кіровоградська (Кропівницька) область. Здобув освіту в Дніпропетровському державному університеті, факультет історії. Доктор історичних наук (2000), професор з 2005 року.

Автор понад 100 наукових праць, серед яких понад 10 монографій, публікацій документальних збірок та статей. Спеціалізується на вивченні історії українського козацтва та козацьких громад, Гетьманщини, українсько-російських відносин. Широко відомі монографічні автора "Стосунки українського козацтва з Доном у ХVI – середині ХVIІ ст.", "Московська експансія і Переяславська рада 1654 року", "Дивна то і несказанна мужність...: Козаки у Хотинській війні 1621 року", "Адвокати в судочинстві ранньомодерної української держави — Гетьманщини", "Україна й українці. Ім'я як поле битви" та інші. Упорядник збірників документів з істрії українського козацтва "Джерела з історії жовтоводської битви 1648 року", "Документи українського козацтва XVI - першої половини XVIІ ст.: універсали, листування, угоди, присяги" та археографічного проєкту "Архів ранньомодерної української держави т.1: документи колекції Олександра Лазаревського ч.1 (серія: документи Генерального військового суду та Генеральної військової канцелярії)". Співавтор трьох відомих видавничих проектів науково-популярної літератури з історії: "Про Україну з гонором і гумором", "Геноцид українців", "Друга світова. Український вимір".

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Віктора Брехуненка Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних