Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Тоні Вагнер - книги автора

Тоні Вагнер - фото
Освіта Гарвардський університет

Тоні Вагнер (Tony Wagner) – фахівець у галузі освіти, вчитель, лектор та професор вищих навчальних закладів. Автор низки книг та багатьох статей з питань сучасної педагогіки.

Книги Тоні Вагнера

Сортувати:

Тед Дінтерсміт, Тоні Вагнер

Рейтинг: 4.8 (1 відгук)
Рік видання: 2017 Категорія: Електронні книжки
Книжка «Мистецтво навчати» Тоні Ваґнера й Теда Дінтерсміта — крок до якісної трансформації освіти в ХХІ столітті. Це новий погляд на систему освіти, завдяки якій діти зможуть досягти реального успіху в житті. ТЕМАТИКА. Система освіти, навчання, педагогіка, інновації, підготовка дітей до життя.
99 грн

Тед Дінтерсміт, Тоні Вагнер

Рейтинг: 4.9 (3 відгуки)
Рік видання: 2017 Категорія: Педагогіка та методика
Книжка «Мистецтво навчати» Тоні Ваґнера й Теда Дінтерсміта — крок до якісної трансформації освіти в ХХІ столітті. Це новий погляд на систему освіти, завдяки якій діти зможуть досягти реального успіху в житті. ТЕМАТИКА Система освіти, навчання, педагогіка, інновації, підготовка дітей до життя.

Тоні Вагнер

Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2015 Категорія: Бізнес-психологія
Книга всесвітньо відомого експерта у сфері освіти Тоні Вагнера розповідає про те, як виростити людей, які хочуть і можуть змінювати світ навколо себе. Бестселер Тоні Вагнера переведений на більш ніж десять мов. Цього року книга вперше видається українською. Вибір книги зумовлений її
208 грн

Закінчив Гарвардський університет зі ступенем магістра та доктора наук у галузі освіти.

Вагнер має значний педагогічний стаж, що налічує понад 12 років вчителювання в середній школі. Був засновником та співдиректором Гарвардської вищої школи освіти, заснованої у 2015 році професоркою освіти Стенфордського університету Ліндою Дарлінг-Хаммонд.

Наразі Тоні Вагнер є почесним резидентом Інноваційної лабораторії Гарвардського університету. Водночас обіймає посаду старшого наукового співробітника Центру технологій та підприємництва в Гарварді.

Здобув визнання серед широкого кола читачів та спеціалістів з питань сучасної методики навчання як автор книги «Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя». Цей науково-дослідницькій твір було опубліковано українською у 2017 році видавництвом «Наш Формат».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних