Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Томас Бйоркман - книги автора

Томас Бйоркман - фото
Дата народження 03.03.1958
Освіта Uppsala universitet, University of Sussex

Томас Бйоркман (Tomas Bjrkman, 1958) - шведський соціальний підприємець, фінансист, письменник. Член Римського клубу, Шведської королівської академії інженерних наук та Всесвітньої академії мистецтв і наук. Засновник всесвітньо відомих ініціатив Ekskret Foundation, Protus Camps, digital platform 29k.org, K9 - Conscious Co-living та інших. Відомий в Україні як учасник форуму Level UP Ukraine - платформи для комунікації бізнесу, влади та суспільства, кооперації та створення спільних проєктів в 2020 році.

Книги Томаса Бйоркмана

Сортувати:

Лене Рейчел Андерсен, Томас Бйоркман

Рейтинг: 5.0 (5 відгуків)
Рік видання: 2021 Категорія: Електронні книжки
Секрет скандинавського благополуччя розкрито! Тематика книги Історія, освіта, суспільний розвиток, культура. Опис книги "Більдунґ. Нордичний секрет краси і свободи" Лене Рейчел Андерсен, Томаса Бйоркмана 1800 роки: північні країни чи не найбідніші в Європі. Шведи так злидарюють, що
140 грн

Лене Рейчел Андерсен, Томас Бйоркман

Рейтинг: 4.6 (5 відгуків)
Рік видання: 2021 Категорія: Мотиваційна література
Секрет скандинавського благополуччя розкрито! Тематика книги Історія, освіта, суспільний розвиток, культура. Опис книги "Більдунґ. Нордичний секрет краси і свободи" Лене Рейчел Андерсен, Томаса Бйоркмана 1800 роки: північні країни чи не найбідніші в Європі. Шведи так злидарюють, що

Томас Бйоркман народився 3 березня в 1958 році в Буросі, Швеція. Вивчав природничі науки, а також фізику в Упсальському університеті та отримав ступінь магістра наук в Університеті Сассекса.

На початку свого професійного життя працював в сфері інформаційних технологій, інвестиційного банкінгу та девелопменту нерухомості, а також заснував кілька компаній і організацій. Засновник Investment Banking Partners AB, першої компанії, яка запровадила структуровані фінансові інструменти у Скандинавії. Переїхавши до Женеви в 1996 році, засновує аналогічне підприємство з брокерськими офісами в Стокгольмі, Гетеборзі, Осло, Гельсінкі. У 2001 році після продажу компанії швейцарській банківській групі EFG Investment Bank, стає головою правління створеного інвестиційного банку EFG Стокгольмі. За останні 25 років він створив інноваційні міжнародні компанії в області банківської справи і нерухомості. Його підприємництво в поєднанні з великим інтересом як до суспільства, так і до науки привело до створення в 2008 році фонду Ekskret Foundation, місія якого полягає в тому, щоб осмислити сучасний світ і дати людям можливість досліджувати і працювати над своїм внутрішнім зростанням.

У 2010 Томас Бйоркман став засновником шведської молодіжної асоціації Protus, яка сприяє навчанню молодих людей. З 2016 року один із засновників Дослідницького інституту Perspectiva в Лондоні, що навчає політичних, академічних та ділових лідерів досліджувати проблеми реального світу і впливати на нього своїми діями. У 2017 запускає цифрову платформу 29k.org, де можна встановити зв'язок з однодумцями та навчитись цінувати життя. Співзасновник видавництва Fri Tanke Frlag, присвяченого просуванню складної і новаторською літератури, яка перетинає кордони між наукою, політикою, філософією та екзистенційними проблемами.

Автор книг "Міф про ринок" (The Market Myth, 2016) та "Світ, який ми створюємо: від Бога до ринку" (The World We Create, 2019). У співавторстві з Лене Рейчел Андерсон написав бестселер "Північна таємниця: європейська історія краси та свободи" (The Nordic Secret: A European story of beauty and freedom, 2017) – своєрідне дослідження того, як Данія, Норвегія та Швеція перейшли шлях від бідних феодальних сільськогосподарських товариств до багатих індустріальних демократій завдяки німецькій освітній концепції Більдунга.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних