Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Тома Пікетті - книги автора

Тома Пікетті - фото

Тома Пікетті (Thomas Piketty) – французький економіст, викладач, провідний фахівець у царині соціальної економіки та історії економіки. Лауреат численних міжнародних премій та винагород за особистий внесок у розвиток економіки. Автор низки науково-публіцистичних творів, покликаних подолати економічну нерівність в усьому світі.

Книги Тома Пікетті

Сортувати:

Тома Пікетті

Рейтинг: 5.0 (5 відгуків)
Рік видання: 2016 Категорія: Електронні книжки
Книгу «Капітал у XXI столітті» французького економіста Тома Пікетті названо книгою року за версією Financial Times, бестселером New York Times, а у світі продано уже понад два мільйони примірників. Тематика книги. Економіка, фінанси, політика, бізнес, розвиток, капітал,
175 грн

Тома Пікетті

Рейтинг: 4.5 (5 відгуків)
Рік видання: 2016 Категорія: Економіка та економічна теорія
Книгу «Капітал у XXI столітті» французького економіста Тома Пікетті названо книгою року за версією Financial Times, бестселером New York Times, а у світі продано уже понад два мільйони примірників. Тематика книги Економіка, фінанси, політика, бізнес, розвиток, капітал,
350 грн

У віці 22 років Пікетті здобув ступінь доктора економічних наук Лондонської школи економіки. З 1993 по 1995 рік молодий науковець очолював кафедру економіки Массачусетського технологічного інституту. У 1995 році Пікетті розпочав дослідницьку діяльність у складі Французького національного центру наукових досліджень (CNRS). У 2000 році він здобув ступінь професора економіки Школи соціальних наук, науково-дослідницького інституту з підвищення кваліфікації. Також Пікетті є одним з засновників та керівників Паризької школи економіки, створеної у 2006 році.

Пікетті є автором багатьох науково-дослідницьких статей до чільних французьких часописів, зокрема Libration та Le Monde. У 2013 році відомий економіст опублікував твір «Капітал у XXI столітті», бестселер New York Times, що пропонує шляхи та методи модернізації економіки. Цю книгу було перекладено українською у 2016 році видавництвом «Наш Формат».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних