Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Тім О\'Райлі - книги автора

Тім О'Райлі - фото
Дата народження 06.06.1954
Нагороди White Camel award (2007)
Освіта Гарвардський університет

Тім О'Райлі (Tim O'Reilly) – американський дослідник, фахівець у галузі IT- технологій, інженер, венчурний інвестор та автор книжок з програмування. Він є членом ради директорів кількох електронних бібліотек та онлайн-часописів, зокрема Safari Books Online, Maker Media та PeerJ.

Книги Тіма О'Райлі

Сортувати:

Тім О'Райлі

Рейтинг: 4.6 (5 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Книжка американського експерта з новітніх технологій про природу справжніх інновацій і те, як вони вплинуть на наше майбутнє. Тематика електронної книги Технології. Про що книга Звичне життя змінюється на наших очах. Uber залишив служби таксі без роботи, а згодом навіть водіїв планує
125 грн

Тім О'Райлі

Рейтинг: 4.8 (5 відгуків)
Рік видання: 2018 Категорія: Бізнес-психологія
Книжка американського експерта з новітніх технологій про природу справжніх інновацій і те, як вони вплинуть на наше майбутнє. ТЕМАТИКА Технології. ПРО КНИЖКУ Звичне життя змінюється на наших очах. Uber залишив служби таксі без роботи, а згодом навіть водіїв планує замінити самокерованими

Закінчив Гарвардський коледж, здобувши бакалаврський ступінь з відзнакою.По закінченню навчання О'Райлі здобув посаду технічного письменника та спеціалізувався на розробці навчальних посібників з користування персональним комп’ютером. Згодом він став засновником, генеральним директором та головою компанії O'Reilly Media, спеціалізованого видавництва технічної літератури з проектування комп'ютерних програм.

О'Райлі є активним популяризатором відкритого доступу до інформаційного ресурсу та програмного забезпечення на теренах Всемережжя. Також він є автором термінів «відкрите джерело» та «веб 2.0.», що визначають напрям соціальних сервісів, створених взаємодією користувачів у мережі.

Свої наукові погляди, міркування та прогнозування з розвитку новітніх технологій та сучасного програмування О'Райлі відобразив у книзі «ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє». Цей твір було перекладено українською у 2018 році видавництвом «Наш формат».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних