Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Тал Рез - книги автора та біографія

Тал Рез

Тал Рез випускник Vassar College, американський журналіст, автор книг. На початку своєї кар'єри Рез був визнаний одним з 30 американських бізнес-журналістів, що досягли успіху до 30-річного віку. Протягом багатьох років Рез обіймав посаду головного спеціаліста з контенту онлайн-часопису Jewcy Media.

Книги Тала Реза увійшли до Master of Business Administration, найвідомішої програми у галузі підготовки управлінців бізнесом, зокрема міжнародним. У своїх творах автор оповідає, навчає та розмірковує над тим, які саме чинники змінюють життя. Його найвідоміший бестселер 2016 року Never Split The Difference був створений у співавторстві з колишнім міжнародним переговорником ФБР Крісом Воссом. У цій книзі автор дає поради з питань доцільного та ефективного ведення важливих переговорів.

Доробок автора: Never eat alone: And Other Secrets to Success, One Relationship at a Time (2014), Never Split the Difference: Negotiating As If Your Life Depended on It (2016),The CEO Next Door: The 4 Behaviors That Transform Ordinary People into World-Class Leaders (2018).

Українською видано «Ніколи не йдіть на компроміс. Техніка ефективних переговорів» (2019).

Всі результати: 2
Аудіокниги: 0

Кріс Восс, Тал Рез

Рейтинг: 4.8 (3 відгуки)
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Книга в наявності
Техніка ведення ефективних переговорів від експерта ФБР. ТЕМАТИКА Психологія. ПРО КНИЖКУ Життя — це серія постійних переговорів. Ми домовляємося про ціну на вживане авто, про заробітну платню чи те, хто виконуватиме хатні справи в нашій сім’ї. Фактично це єдиний прийнятний спосіб

Кріс Восс, Тал Рез

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Електронний контент
Техніка ведення ефективних переговорів від експерта ФБР. Тематика електронної книги Психологія. Про що книга Життя — це серія постійних переговорів. Ми домовляємося про ціну на вживане авто, про заробітну платню чи те, хто виконуватиме хатні справи в нашій сім’ї. Фактично це єдиний
114 грн