Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Степан Бандера - книги автора

Степан Бандера - фото
Дата народження 01.01.1909
Дата смерті 15.10.1959
Освіта Національний університет «Львівська політехніка»

Степан Бандера – політичний діяч, ідеолог націоналістичного руху в Україні XX сторіччя, голова Організації українських націоналістів, борець за незалежність України. У 1941 році, разом з Ярославом Стецьком, підготував Акт про відновлення Української Держави.

Книги Степана Бандери

Сортувати:

Степан Бандера

Рейтинг: 5.0 (4 відгуки)
Рік видання: 2022 Категорія: Електронні книжки
Тематика електронної книги Історія України, політологія, національно-визвольна боротьба, ХХ століття. Про електронну книгу «Перспективи Української Революції» — це зібрання статей Степана Бандери, що вийшло друком у Мюнхені 1978 року. На відміну від інших репринтів, у цій
175 грн
ТОП продажу ТОП продажу
Перспективи української революції - фото обкладинки книги 806

Степан Бандера

Рейтинг: 4.6 (4 відгуки)
Рік видання: 2020 Категорія: Історія України
«Книга, яка прикрасить бібліотеку кожного українця». (Володимир В’ятрович) Тематика книги Історія України, політологія, національно-визвольна боротьба, ХХ століття. Про книгу «Перспективи Української Революції» — це зібрання статей Степана Бандери,

Степан Бандера

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2013 Категорія: Публіцистика
Чергова серія «Підривна література» із проекту «Бібліотека газети «День» Україна Incognita» — ідейне та тематичне продовження видання «Бронебійна публіцистика». Це — відкриття для українців (особливо молодих) світу думок, інтелектуальних, філософських та політичних здобутків наших знаменитих — а
26 грн

Степан Бандера народився в селі Старий Угринів, Івано-Франківської області, що тоді підпорядковувалось Австро-Угорській імперії в багатодітній родині греко-католицького священника. Вивчав агрономію у Високій Політехнічній Школі, нині відомій як «Львівська Політехніка». Під час навчання входив до українського студентського товариства «Основа», їздив з «Просвітою» селами, довкола Львова, був членом «Пласту» та затятим спортсменом.

1933 року призначений крайовим провідником Організації українських націоналістів. Під його керівництвом організація боролась проти польської окупаційної влади та Броніслава Пєрацького, польського міністра, відповідального за акції «умиротворення» українців, які обійшлися великою кров'ю. За цю діяльність Степана Андрійовича було засуджено до смертної кари та ув'язнено. Він провів по в'язницях 3 роки й лише евакуація польської адміністрації у 1939 році дозволило йому вийти на волю, після чого він зайнявся розбудовою системи ОУН по всій Україні.

Після проголошення відновлення державності в західноукраїнських землях та відмови скасувати акт, німецька окупаційна влада заарештувала Бандеру та доправила до концтабору Заксенгаузен. Звільнившись він тікав від переслідувань радянськими спецслужбами й переїздив, одночасно роблячи все можливе, щоб національно-визвольна боротьба в Україні тривала, допоки 15 жовтня 1959 року не був вбитий агентом КДБ Богданом Сташинським.

Свої ідейні переконання Бандера підсумував та систематизував в декількох працях, одна з яких «Перспективи української революціїї» вийшла друком у видавництві «Наш формат».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних