Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Станіслав Вінценз - книги автора

Станіслав Вінценз - фото

Станіслав Вінценз (польск. Stanisaw Vincenz) – відомий польський письменник, поліглот, перекладач та філософ. Автор чотиритомного циклу книг «На високій полонині», в яких оповідається про край українських верховинців, що на Гуцульщині.

Книги Станіслава Вінценза

Станіслав Вінценз

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Історична проза
Роман «На високій полонині» — головний твір життя Станіслава Вінценза (1888—1971), польського письменника, філософа, гуманіста. Це багатотомна епопея про Гуцульщину, де зібрано величезний етнографічний матеріал про побут, звичаї, духовну культуру гуцулів. У книжці переплітаються різні жанри: то
270 грн
278 грн
-2%

Станіслав Вінценз

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Історична проза
Станіслав Вінценз (1888—1971) розповідає про архаїчну народну культуру гуцулів, творення міфічного і магічного мислення на основі переконань про циклічну зміну часу і заперечення існування історії. Окрім основного оповідача, розповідь ведуть герої твору, часто реальні історичні персонажі. Особливу
270 грн
278 грн
-2%

Народився у 1988 році в с. Слободі-Рунгурській Івано-Франківської області. Батько Станіслава Вінценза працював у нафтовидобувній галузі. Мати письменника походила з шляхетного польського роду.

Початковою освітою майбутнього письменника опікувалися бабуся та дідусь, що переїхали до Карпат із Поділля. Студіював у гімназіях Коломиї та Стрию. Опановував знання з психології, біології, філософії і санскриту у Львівському та Віденському університетах. Володів чотирнадцятьма мовами. Брав участь у Першій світовій війні на боці Австро-Угорської імперії. По завершенню військової служби розбудовує кар’єру в літературній галузі.

У 1939 році Вінценза заарештували енкавеесівці, але за сприянням українських літераторів Петра Панча та Івана Ле письменника було звільнено. Був змушений емігрувати разом із родиною спершу до Угорщини, а згодом до Західної Німеччини та Франції. Співпрацював із паризьким видавництвом «Культура», створюючи свій magnum opus про життя на Гуцулії. У 1964 році переїхав до Швейцарії, де мешкав до кінця життєвого шляху.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних