Народився 1961-го року у Штатах. Був радником Конгресу Сполучених Штатів банківських комітетів Палати представників у закордонних справах і Сенату.
1994-го емігрував до Ізраїлю. Працював редактором в The Jerusalem Post. Публікувався в The Wall Street Journal, Commentary, Moment, блозі The Washington Post «PostGlobal». Співавтор книг-бестселерів за версією New York Times «The Genius of Israel...» та «Start-Up Nation...».
2003-го написав працю «Confronting Jihad: Israel's Struggle and the World After 9/11», у якій було зібрано та впорядковано чимало його неопублікованих статей та заміток на актуальну тему.
Українською мовою «Геній Ізраїлю. Чого одна маленька нація може навчити світ» планується до виходу друком на 2025-тий рік у видавництві «Наш Формат»: цікаве та змістовне дослідження інноваційних досягнень однієї країни, написана у співавторстві із Деном Сінором. Для широкого кола читачів.
Наразі письменник проживає у Єрусалимі разом із дружиною та трьома доньками.
Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%