Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Шон Байзелл - книги автора

Шон Байзелл - фото
Освіта Трініті-коледж у Дубліні

Шон Байзелл — шотландський букініст. Здобув популярність як автор мемуарів «Щоденник книгаря» (2017) та «Сповідь продавця книг» (2019).

Книги Шона Байзелла

Сортувати:

Шон Байзелл

Рейтинг: 5.0 (9 відгуків)
Рік видання: 2020 Категорія: Електронні книжки
Довгоочікуване продовження бестселеру «Щоденник книгаря». Тема видання Мемуари, книжкова справа. Про електронну книжку «Сповідь книгаря» Шона Байзелла Якби цю книжку писав оптиміст, він розповів би ідилічну історію про мальовничий закуток Шотландії, кожна сторінка якої — мов картинка з
125 грн
Передзамовлення Передзамовлення
Щоденник книгаря - фото обкладинки книги 1,4k

Шон Байзелл

Рейтинг: 4.8 (43 відгуки)
Рік видання: 2019 Категорія: Мемуари
Кумедні мемуари, присвячені одному року роботи власника книгарні у маленькому містечку Шотландії. Тематика Мемуари, книжкова справа. Про книжку «Щоденник книгаря» описує рік із життя букіністичної книгарні в Шотландії. Перед нами постають безлюдні пагорби, кілометри
270 грн

Шон Байзелл

Рейтинг: 4.9 (9 відгуків)
Рік видання: 2020 Категорія: Мемуари
Довгоочікуване продовження бестселеру «Щоденник книгаря». Тематика Мемуари, книжкова справа. Про книжку «Сповідь книгаря» Шона Байзелла Якби цю книжку писав оптиміст, він розповів би ідилічну історію про мальовничий закуток Шотландії, кожна сторінка якої — мов картинка з пінтересту. Ось

Шон Байзелл

Рейтинг: 4.9 (43 відгуки)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Кумедні мемуари, присвячені одному року роботи власника книгарні у маленькому містечку Шотландії. ТЕМАТИКА ЕЛЕКТРОННОЇ КНИГИ Мемуари, книжкова справа. ПРО ЩО КНИГА «Щоденник книгаря» описує рік із життя букіністичної книгарні в Шотландії. Перед нами постають безлюдні пагорби,

Шон Байзелл

Рейтинг: 5.0 (43 відгуки)
Рік видання: 2020 Категорія: Аудіокниги
Кумедні мемуари, присвячені одному року роботи власника книгарні у маленькому містечку Шотландії. ТЕМАТИКА Мемуари, книжкова справа. ПРО АУДІОКНИГУ "ЩОДЕННИК КНИГАРЯ" ШОНА БАЙЗЕЛЛА "Щоденник книгаря" описує рік із життя букіністичної книгарні в Шотландії. Перед нами постають безлюдні

Народився у Вігтауні, у сім’ї фермера. Не завершивши юридичну освіту, після третього курсу коледжу перепробував кілька занять: був робітником на будівництві газопроводу, проводив співбесіди в головному офісі супермаркету.

2001 року, взявши банківський кредит, викупив за 150 тисяч фунтів книжковий магазин у рідному місті, який завдяки новому власнику став найбільшим букіністичним зібранням у Шотландії та відомим на увесь світ. «Guardian» назвав крамницю Шона третьою в списку найбільш чудернацьких і найдивовижніших книгарень світу. Сторінка «The Bookshop» у фейсбуці, яка, серед іншого, пропонує живі трансляції знаменитого книгаря, налічує 30 тисяч підписників.

Улюбленою справою книгаря є пошуки та купівля книжок, за якими стоять цілі історії їхніх власників. Найстаріше видання у його колекції було датоване 1501 роком.

Щороку у вересні Вігтаун, Національне книжкове місто Шотландії, приймає літературний фестиваль, одним з організаторів якого є Байзелл. Протягом десяти днів понад двісті подій об’єднує людей різних країн, зокрема представників літератури, культури та політики.

Щоденник написано у дусі англійської іронічної автобіографії. Окрім колючих спостереженнь і гумору, там чимало цитат з інших творів та роздумів про прочитане. Будні автора — це не тільки романтика безконечних книжкових стелажів, а й вибагливі клієнти, конфліктний персонал, а особливо — намагання малого бізнесу вижити в конкуренції зі світовими постачальниками електронних видань.

Байзелл культивує репутацію борця проти електронних книжок: у крамниці як артефакт зберігається розстріляний ним «Amazon Kindle», прикріплений до геральдичного щита зі старої дерев’яної таці. На своєму YouTube каналі автор демонструє підписникам спалення, тобто перетворення читалки у пристрій «KindleFire».

Україномовний переклад «Щоденника книгаря», здійснений Ярославою Стріхою, увійшов до топової двадцятки передзамовлень видавництва «Наш формат» та найбільш очікуваних новинок Книжкового Арсеналу-2019.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних