Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Семюел Гантінґтон - книги автора та біографія

Семюел Гантінґтон

Семюел Гантінґтон (Samuel Huntington) філософ, геополітик, політолог, соціолог, економіст та письменник. Здобув освіту в Чиказькому та Єльському університетах. Захистив докторську дисертацію в Гарвардському університеті, в якому згодом став викладати.

У 1973 році Гантінґтон працював заступником директора Центру міжнародних відносин, а згодом посів місце директора. З 1977 по 1978 рік він був координатором відділу планування в Раді національної безпеки США. Крім того, заснував та був головним редактором «Форін Полісі», американського науково-популярного часопису з питань політології.

Семюел Гантінґтон отримав визнання як дослідник теорій політичної модернізації, економіки, світової інтеграції, політичної ідеології, теорії міжнародних відносин та глобальної політики. Свої думки, погляди та міркування науковець відобразив у низці науково-публіцистичних книг, зокрема «Політичний порядок у мінливих суспільствах». Цей твір було перекладено українською у 2019 році видавництвом «Наш формат».

Всі результати: 1
Електронні книги: 0
Аудіокниги: 0

Семюел Гантінґтон

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Книга в наявності
Ця нині класична експертиза розвитку життєздатних політичних інституцій у країнах, що розвиваються, є вагомим внеском у сучасний політичний аналіз. У новій передмові Френсіс Фукуяма оцінює досягнення Хантінгтона, вивчаючи контекст оригінальної публікації книги, а також її важливість.
265 грн
295 грн
-10%