Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Рюноске Акутаґава - книги автора

Рюноске Акутаґава - фото

Рюноске Акутаґава — японський письменник, класик новітньої японської літератури, відомий своїми оповіданнями та новелами. На його честь заснована літературна премія для молодих авторів (1935). Лідирує серед літераторів Японії за кількістю перекладів на різні мови світу.

Книги Рюноске Акутаґава

Сортувати:

Рюноске Акутаґава

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2017-2022 Категорія: Іноземна класика
Рюноске Акутаґава (1892—1927) — один із найпопулярніших у Європі японських письменників, визнаний майстер традиційного для Японії короткого оповідання. У новелах і есеях, що містить ця книжка, він досліджує рух душі людини, проходячи через біль, не прихований навіть маскою гумору: «У мене немає
110 грн

Рюноске Акутаґава

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2017-2022 Категорія: Іноземна класика
Рюноске Акутаґава (1892—1927) — знаменитий японський письменник, чиїми творами захоплюються читачі в усьому світі. Вишукане переплетіння вимислу і реальності, глибокий психологізм, парадоксальність суджень і тонка іронія, що притаманні літературному стилю письменника, примушують замислитися над

Закінчив відділення англійської літератури Токійського університету (1916). Під час навчання видавав з друзями літературний журнал «Нова течія». Викладав англійську у Військово-морській школі, працював в газеті. Через спадковий психічний розлад покінчив життя самогубством (1927).

Дебютна новела «Ніс» (1916) отримала схвальні відгуки критиків.

Здійснив великий вплив на японську літературу. Його історії засновані на мотивах японських казок, переказаних в дусі сучасної психології та індивідуальному стилі.

Творчий доробок: «Тютюн і диявол» (1916), «Нанкінський Христос» (1920), «У чагарнику» (1921), «Життя ідіота» (1927).

Українською опубліковано окремі оповідання та збірки: «У країні водяників», «Павутинка. Вибрані новели», «Усмішка богів», «Брама Расьомон».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних