Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Ришард Капусцінський - книги автора

Ришард Капусцінський - фото
Освіта Варшавський університет

Ришард Капусцінський — польський репортер, поет. Найбільш видаваний польський автор у світі після Станіслава Лема. Визнаний «Журналістом століття» згідно опитування видання «Press». Номінувався на Нобелівську премію. Його ім’ям названо нагороду за кращий літературний репортаж (2010).

Книги Ришарда Капусцінського

Сортувати:

Ришард Капусцінський

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Non-fiction іноземними мовами
When the great traveller-reporter Ryszard Kapuscinski was a young journalist in the early 1960s, he was sent to write about the farthest reaches of his native Poland. The resulting essays brought together here reveal a place as strange as any of the distant lands he visited on foreign assignments:
409 грн

Ришард Капусцінський

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Сучасна іноземна проза
Найвідоміший польський репортажист і загалом один із найбільш читаних польських авторів у світі рано чи пізно мусив, за власним зізнанням, нарешті наважитись увійти до річки, яка відділяє журналістику від заснованої на фактах літератури. Що він і зробив у книжці «Гебан», присвяченій Африці, якої
175 грн

Ришард Капусцінський

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2016 Категорія: Сучасна іноземна проза
Ще одна – після «Імператора» і «Шахіншаха» – книжка всесвітньо знаного польського репортажиста Ришарда Капусцінського у перекладі Олеся Герасима, написана на межі документалістики і художньої літератури. Цього разу – про Анголу. Втім, колоніальне минуле і боротьба за незалежність, іноземна
75 грн

Ришард Капусцінський

Рейтинг: 4.2
Рік видання: 2012 Категорія: Публіцистика
.«Імперія» — це репортаж про Совєтський Союз, логіку його існування, останні дні та розпад. Автор описує життя у різних куточках ссср, тонко передає фатум тоталітаризму. Книга розрахована на істориків, політологів, совєтологів, усіх, кого зацікавить запропонована тематика.
77 грн

Ришард Капусцінський

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2014 Категорія: Публіцистика
«Імператор репортажу», «журналіст століття», найвидаваніший у світі польський автор, лавреат численних міжнародних премій Ришард Капусцінський (1932–2007) бачив, за власними словами, 27 революцій у країнах Третього Світу. Дві з них – етіопська та іранська – знайшли відображення в «Імператорі» та
123 грн

Ришард Капусцінський

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2011 Категорія: Сучасна іноземна проза
Польський репортер світової слави, провідний представник польської школи репортажу, Ришард Капусцінський ділиться своїми спостереженнями про фах репортера, журналістську етику, глобалізацію, комерціалізацію та тенденції світової журналістики. Книга складається з вибраних уривків із 48 інтерв'ю
41 грн

Фах історика здобув у Варшавському університеті (1956). Працював у молодіжній комуністичній газеті, у виданні «Політика». 1962 року став іноземним кореспондентом інформаційного агентства РАР. Відвідав країни Африки, Кавказу та Середньої Азії, Латинської Америки, Близького Сходу.

Початковими публікаціями 17-річного автора були вірші, а дебютна книга статей «Буш по-польськи» вийшла 1962 року.

Визнання до автора прийшло у 1990-х роках, коли він став лауреатом міжнародних премій та почесним доктором польських і зарубіжних університетів.

Творчий доробок: «Чорні зірки» (1963), «Киргиз сходить з коня» (1968), «Лапідарій І-VI» (1990-2007), збірки віршів «Записник» (1986), «Права природи» (2006), фотоальбом «З Африки» (2000).

Українською перекладено: «Імперія», «Автопортрет репортера», «Ще день життя», «Гебан», «Імператор/Шахіншах», «Подорож з Геродотом».

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних