Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Роберт Вальзер - книги автора

Роберт Вальзер - фото
Дата народження 15.07.1878
Дата смерті 25.12.1956

Роберт Вальзер (Robert Walser) – видатний швейцарський письменник та поет, писав німецькою мовою. Його творами захоплювались найвидатніші сучасники, проте широковідомим він став посмертно.

Книги Роберта Вальзера

Сортувати:

Роберт Вальзер

Рейтинг: 4.9
Рік видання: 2016 Категорія: Іноземна класика
Свій досить химерний роман «Розбійник» швейцарський письменник Роберт Вальзер (1878–1956) записав ще 1925 року. Записав на обрізках картону та обгорткового паперу мікроскопічним почерком, майже тайнописом, тож на його розшифрування у чотирьох фахівців-філологів пішло п’ятнадцять років праці, і він
85 грн

Роберт Вальзер

Рейтинг: 4.4
Рік видання: 2013 Категорія: Вірші. Лірика
Фактично не знаний за життя, в той же час був високо поцінований такими авторитетами, як Ф. Кафка, Г. Гессе і Р. Музіль. Справжнє відкриття Роберта Вальзера-письменника відбулося щойно у 1960-х роках. Відтоді його ім’я незмінно називають серед найважливіших у німецькомовних літературах ХХ ст.,
100 грн

Роберт Вальзер народився 1878 року у швейцарському місті Біль, він був сьомою дитиною в родині. В школі був здібним учнем, демонстрував хист до вивчення мов, проте через брак коштів не зміг продовжити освіту. Працював писарем та секретарем в державних та приватних установах, часто змінюючи житло та місце роботи.

Вперше його вірші були надруковані в одному з бернських часописів, після цього його твори вигулькували в німецьких періодичних виданнях, а у 1904 році у Ляйпцігу виходить його перша самостійна книжка «Твори Фріца Кохера». За життя письменника вийшло ще 3 романи, декілька збірок малої прози та серія фейлетонів, що друкувались в часописах по всьому німецькому світові. Творами Вальзера щиро захоплювались Франц Кафка та Герман Гессе.

Починаючи з 1914 року письменника спіткало багато невдач та втрат, що привело до розладу і без того нестабільної психіки. У 1929 за ініціативи сестри, літератора помістили в психіатричну клініку з діагнозом шизофренія, там він провів залишок свого життя.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних