Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Річард Кох - книги автора

Річард Кох - фото

Річард Кох (англ. Richard Koch) – відомий американський бізнес-тренер, промовець та венчурний підприємець. Консультант з управління із залученням сучасних та ефективних методів коучінгу. Закінчив бакалаврат Пенсільванського університету. Має диплом магістра Оксфордського університету. Він є автором та співавтором понад 20 книжок із менеджменту та залучення новітніх стратегій управління в усіх сферах життя.

Книги Річарда Коха

Сортувати:

Річард Кох

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Категорія: Популярна психологія
Будьте більш ефективними з меншими зусиллями! Дізнайтесь, як використовувати принцип 80/20: 80% всіх наших результатів у бізнесі та в житті випливають із 20% наших зусиль. Принцип 80/20 є одним з найбільших принципів високоефективних людей і організацій. Як досягти успіху та втримати його? Чому
210 грн

Річард Кох

Рейтинг: 4.1
Рік видання: 2016 Категорія: Фінанси
Майже за двадцять років, що минули з часу першої її публікації, книга «Принцип 80/20» стала класикою бізнес-літератури та світовим бестселером. Парадоксальним, але усталеним є той факт, що 80% досягнутого нами результату приносять лише 20% докладених зусиль. Це одне із тих положень, що пройшли
228 грн

Працював консультантом з бізнесу у складі Boston Consulting Group, провідній міжнародній компанії з питань управлінського консалтингу. Інвестував у найрізноманітніші за своїм напрямом компанії, зокрема Filofax, Great Little Trading Company та Betfair. Річард Кох є одним із засновників та керівників чільної консалтингової фірми L.K.E Consulting, що спеціалізується на розробці маркетингових програм та консультуванні керівників бізнесу.

Осердя авторського доробку Коха сформовано таки книгами, як «Суперзв’язок: потужність мереж і міцність слабких зв’язків» (2010), «Принцип зірки: як це може зробити вас багатим» (2010), «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат» (2013) та «Пpинцип 80/20 тa 92 iншиx фундaмeнтaльниx зaкoнiв пpиpoди. Нaукa уcпixу», опублікованої у 2014 році.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних