Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Річард Фейнман - книги автора та біографія

Річард Фейнман - фото
Дата народження 11.05.1918
Дата смерті 15.02.1988
Нагороди Albert Einstein Award (1954), E. O. Lawrence Award (1962), Нобелівська премія з фізики (1965), Oersted Medal (1972), National Medal of Science (1979)
Освіта Принстонський університет, Massachusetts Institute of Technology

Річард Філліпс Фейнман Richard Phillips Feynman) 1918-1988 - видатний американський фізик-теоретик, лауреат Нобелівської премії з фізики 1965 р., один із засновників квантової електродинаміки, вважається прабатьком нанотехнологій.

Книги Річарда Фейнмана

Річард Фейнман

Рейтинг: 4.8 (18 відгуків)
Рік видання: 2018 Категорія: Мемуари
Неймовірно дотепні мемуари американського фізика Річарда Фейнмана, відомого популяризатора науки і лауреата Нобелівської премії. ТЕМАТИКА Мемуари, фізика. ПРО КНИЖКУ Фізика була сенсом життя видатного науковця й педагога, а кожна його лекція перетворювалася на захопливу гру. Утім

Річард Фейнман

Рейтинг: 4.8 (2 відгуки)
Рік видання: 2019 Категорія: Аудіокниги
Аудіокниги - це ідеальний варіант для тих, хто весь час перебуває у русі і не любить марнувати час. Це можливість дізнаватись щось нове будь-де та будь-коли - у транспорті чи за кермом, поки чекаєте у черзі чи займаєтесь домашніми справами. Про книгу «Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди

Річард Фейнман

Рейтинг: 4.8 (1 відгук)
Рік видання: 2018 Категорія: Електронні книжки
Неймовірно дотепні мемуари американського фізика Річарда Фейнмана, відомого популяризатора науки і лауреата Нобелівської премії. ТЕМАТИКА. Мемуари, фізика. ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ. Фізика була сенсом життя видатного науковця й педагога, а кожна його лекція перетворювалася на захопливу гру. Утім

Фейнман отримав ступінь бакалавра в технологічному інституті Массачусетса. Працював в Пристоні і в Корнельському університеті, в 1950 став професором з фізики Каліфорнійського технологічного інституту.

Нобелівську премію з фізики отримав за фундаментальну роботу на тему квантової електродинаміки, що мала велике значення для розвитку фізики елементарних частинок. Розділив премію з Д. Швінгером і С. Томонагою.

Також вагомим є внесок Річарда Фейнмана в інших напрямках фізики - фізика надчуттєвого рідкого гелія, так званого слабкого розпаду важких частин на більш легкі, квантова гравітація.

Винахідник Діаграми Фейнмана (1949р.) - витончений показовий і дуже ефективний спосіб описання поведінки частинок.

Працюючи в Принстонському університеті в 1940-х роках Фейнман потрапив до команди Манхетенського проекту - програми США по розробці ядерної зброї. Був присутній на першому в світі випробуванні ядерної зброї в 1945 році в штаті Нью-Мексика.

Крім наукових досліджень Фейнман був дуже хорошим викладачем. Відомі фейнманівські лекції з фізики, написані вченим з на початку 1960-х, досі залишаються популярними серед студентів. Лекції видано тритомним підручником. Вважається реформатором методів викладання фізики.

В 1959 році Річард Фейнман виголосив промову в Каліфорнійському технологічному університеті під назвою Там внизу багато місця!, що означало в світі маленьких речей. Основна ідея Фейнмана полягала в тому, що можна працювати з речами нанорозмірів.

З 1993 р. за видатні досягнення в сфері нанотехнологій присуджується премія імені Фейнмана.

В 1999 році потрапив до першої десятки переліку видатних фізиків всіх часів складеного британським журналом Physics World по результатам опитування науковців.

Мемуари Річарда Фейнмана видано українською у видавництві Наш формат 2018р.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних