Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн.

Побажання

Річард Фейнман - книги автора та біографія

Річард Фейнман - фото
Дата народження 11.05.1918
Дата смерті 15.02.1988
Нагороди Albert Einstein Award (1954), E. O. Lawrence Award (1962), Нобелівська премія з фізики (1965), Oersted Medal (1972), National Medal of Science (1979)
Освіта Принстонський університет, Massachusetts Institute of Technology

Річард Філліпс Фейнман Richard Phillips Feynman) 1918-1988 - видатний американський фізик-теоретик, лауреат Нобелівської премії з фізики 1965 р., один із засновників квантової електродинаміки, вважається прабатьком нанотехнологій.

Книги Річарда Фейнмана

Сортувати:

Річард Фейнман, Роберт Б. Лейтон, Метью Сендс

Рейтинг: 5.0
Скільки потрібно зібрати коштів? Для реалізації цього проєкту нам потрібно зібрати близько 1 200 000 грн. На що підуть ці кошти? Зібрані кошти покриють переклад, літературне та наукове редагування, коригування та верстку, дизайн та друк трьох томів книги. Про видання «Фейнманівські
500 грн

Річард Фейнман

Рейтинг: 4.8 (23 відгуки)
Рік видання: 2018 Категорія: Мемуари
Неймовірно дотепні мемуари американського фізика Річарда Фейнмана, відомого популяризатора науки і лауреата Нобелівської премії. ТЕМАТИКА Мемуари, фізика. ПРО КНИЖКУ Фізика була сенсом життя видатного науковця й педагога, а кожна його лекція перетворювалася на захопливу гру. Утім

Річард Фейнман

Рейтинг: 4.8 (3 відгуки)
Рік видання: 2019 Категорія: Аудіокниги
Аудіокниги - це ідеальний варіант для тих, хто весь час перебуває у русі і не любить марнувати час. Це можливість дізнаватись щось нове будь-де та будь-коли - у транспорті чи за кермом, поки чекаєте у черзі чи займаєтесь домашніми справами. Про книгу «Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди

Річард Фейнман

Рейтинг: 4.8 (2 відгуки)
Рік видання: 2018 Категорія: Електронні книжки
Неймовірно дотепні мемуари американського фізика Річарда Фейнмана, відомого популяризатора науки і лауреата Нобелівської премії. ТЕМАТИКА. Мемуари, фізика. ПРО ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ. Фізика була сенсом життя видатного науковця й педагога, а кожна його лекція перетворювалася на захопливу гру. Утім

Фейнман отримав ступінь бакалавра в технологічному інституті Массачусетса. Працював в Пристоні і в Корнельському університеті, в 1950 став професором з фізики Каліфорнійського технологічного інституту.

Нобелівську премію з фізики отримав за фундаментальну роботу на тему квантової електродинаміки, що мала велике значення для розвитку фізики елементарних частинок. Розділив премію з Д. Швінгером і С. Томонагою.

Також вагомим є внесок Річарда Фейнмана в інших напрямках фізики - фізика надчуттєвого рідкого гелія, так званого слабкого розпаду важких частин на більш легкі, квантова гравітація.

Винахідник Діаграми Фейнмана (1949р.) - витончений показовий і дуже ефективний спосіб описання поведінки частинок.

Працюючи в Принстонському університеті в 1940-х роках Фейнман потрапив до команди Манхетенського проекту - програми США по розробці ядерної зброї. Був присутній на першому в світі випробуванні ядерної зброї в 1945 році в штаті Нью-Мексика.

Крім наукових досліджень Фейнман був дуже хорошим викладачем. Відомі фейнманівські лекції з фізики, написані вченим з на початку 1960-х, досі залишаються популярними серед студентів. Лекції видано тритомним підручником. Вважається реформатором методів викладання фізики.

В 1959 році Річард Фейнман виголосив промову в Каліфорнійському технологічному університеті під назвою Там внизу багато місця!, що означало в світі маленьких речей. Основна ідея Фейнмана полягала в тому, що можна працювати з речами нанорозмірів.

З 1993 р. за видатні досягнення в сфері нанотехнологій присуджується премія імені Фейнмана.

В 1999 році потрапив до першої десятки переліку видатних фізиків всіх часів складеного британським журналом Physics World по результатам опитування науковців.

Мемуари Річарда Фейнмана видано українською у видавництві Наш формат 2018р.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних