Інтернет-магазин Наш формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка

Доставка здійснюється від 750 грн. за умови попередньої оплати замовлення

Річард Девідсон - книги автора та біографія

Річард Девідсон

Річард Девідсон випускник Harvard University, доктор філософії, професор психології та психіатрії the University of Wisconsin-Madison, засновник the Center for Healthy Minds. Викладач у City University of New York, Roosevelt Hospital та National Institute on Aging. Колумніст відомого науково-публіцистичного часопису Greater Good Magazine, а також автор та співавтор багатьох праць з психології.

Багаторічні дослідження Девідсона ґрунтуються на вивченні нейронних властивостей мозку, що регулюють емоції протягом життя. Експериментуючи та вдаючись до методів оздоровчої медитації, науковець працював із людьми різного віку з різноманітними психічними розладами, зокрема з пацієнтами-аутистами.

У 2012 році науковець у співавторстві з Шерон Біглі опублікував працю The Emotional Life of Your Brain: How Its Unique Patterns Affect the Way You Think, Feel, and Live and How You Can Change Them бестселер року за версією The New York Times. Наступна найвідоміша робота Девідсона Altered Traits: Science Reveals How Meditation Changes Your Mind, Brain, and Body була написана з другом і колегою Деніелом Гоулманом і видана у вересні 2017 року.

Українською опубліковано «Нове «Я». Вплив медитації на свідомість, тіло й мозок» (2019).

Всі результати: 2
Аудіокниги: 0

Деніел Ґоулман, Річард Девідсон

Рейтинг: 4.8 (1 відгук)
Рік видання: 2019 Палітурка: тверда Книга в наявності
ТЕМАТИКА Психологія ПРО КНИЖКУ Медитація дає нам не лише приємне відчуття спокою, а й допомагає сформувати нові риси, які залишаються з нами надовго. Однак вона оповита міфами, поверховими знаннями й упередженнями. Науковий журналіст Деніел Ґоулман і нейронауковець Річард Девідсон

Деніел Ґоулман, Річард Девідсон

Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2019 Електронний контент
Тематика електронної книги Психологія Про що книга Медитація дає нам не лише приємне відчуття спокою, а й допомагає сформувати нові риси, які залишаються з нами надовго. Однак вона оповита міфами, поверховими знаннями й упередженнями. Науковий журналіст Деніел Ґоулман і нейронауковець Річард
126 грн