Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Річард Бояціс - книги автора

Річард Бояціс - фото
Дата народження 01.10.1946
Освіта Гарвардський університет, Массачусетський технологічний інститут

Річард Бояціс (Richard Boyatzis) - почесний професор університету Рамона Ллулла, професор кафедри психології та когнітивних наук Західного резервного університету Кейса. Експерт у галузі емоційного інтелекту, змін поведінки та компетентності.

Книги Річарда Бояціса

Сортувати:

Деніел Ґоулман, Річард Бояціс, Енні Маккі

Рейтинг: 5.0 (5 відгуків)
Рік видання: 2020 Категорія: Аудіокниги
Як емоції допомагають лідеру керувати колективом. Тема видання Психологія, HR, управління командою. Про аудіокнигу «Емоційний інтелект лідера» Деніела Ґоулмана, Річарда Бояціса, Енні Маккі Тривалий час люди вважали, що емоції в ділових стосунках шкодять нормальній роботі
ТОП продажу ТОП продажу
Емоційний інтелект лідера - фото обкладинки книги 766

Деніел Ґоулман, Річард Бояціс, Енні Маккі

Рейтинг: 4.8 (5 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Популярна психологія
Як емоції допомагають лідеру керувати колективом. Тематика книги Психологія, HR, управління командою. Про що «Емоційний інтелект лідера» Деніела Ґоулмана, Річарда Бояціса, Енні Маккі Тривалий час люди вважали, що емоції в ділових стосунках шкодять нормальній роботі компаній. Однак

Деніел Ґоулман, Річард Бояціс, Енні Маккі

Рейтинг: 5.0 (5 відгуків)
Рік видання: 2019 Категорія: Електронні книжки
Про електронну книгу "Емоційний інтелект лідера" від авторів Деніел Ґоулман, Річард Бояціс, Енні Маккі: опис, факти, цитати Як емоції допомагають лідеру керувати колективом. Тематика електронної книги Психологія, HR, управління командою. Про що "Емоційний інтелект лідера" Деніела

Здобув ступінь бакалавра з аеронавтики та космонавтики в Массачусетському технологічному інституті та ступінь магістра, а згодом і доктора з соціальної психології в Гарвардському університеті.

Застосовуючи власну теорію навмисних змін, вивчає стійкі бажані зміни на всіх рівнях людської діяльності з боку окремих осіб, команд, організацій, громад та країн.

До одержання професорського ступеня Бояціс протягом 11 років обіймав посаду генерального директора в консалтинговій фірмі McBer and Company та працював виконавчим директором з маркетингових досліджень в Yankelovich, Skelly & White протягом 3 років. Включений в топ найвпливовіших мислителів за версією HR Magazine у 2012 та 2014 році.

Він є автором понад 200 статей та 7 книг які розглядають питання лідерства, емоційний інтелект, коучинг, неврологію та освіту управлінців. Його курси на платформі Coursera відвідали більш ніж пів мільйона людей з 215 країн світу. Книга "Емоційний інтелект лідера" написана ним у співавторстві з Енні Маккі та Деніелом Ґоулманом отримала статус міжнародного бестселера.

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних