Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Кол-центр працює щодня з 08:00 до 24:00
Побажання

Олена Волосевич

Олена Волосевич – головна редакторка журналів "Ангелятко" та "Ангеляткова наука", одна з ініціаторів соціального проекту, покликаного адаптувати незрячих і слабозорих дітей до життя у суспільстві, авторка серії навчальних книжок для дітей "Олександр Олесь – дітям", "Леонід Глібов – дітям", "Михайло Коцюбинський — дітям".

Книги Олени Волосевич

Людмила Юрченко, Олена Волосевич

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Історія України
Україна є дуже малодослідженою землею, але надзвичайно багатою на легенди та інший фольклор. Тож, аби збагнути нашу землю, потрібно знати про неї якомога більше. А секретів вона ховає ой як багато. Спробуємо поділитися із вами тими, які вдалося відшукати. Для широкого кола читачів.
150 грн

Олена Волосевич

Рейтинг: 4.8
Категорія: Вірші. Лірика
Український Гейне! Український Петрарка! Десятки пісень, покладених на музику українськими та європейськими композиторами. На його віршах і казках виросли покоління малих українців. Його віршами освідчувалися в коханні. Його рядки увійшли в людське життя, людське серце назавжди. Олександр Олесь –
150 грн

Олена Волосевич

Рейтинг: 4.8
Рік видання: 2018 Категорія: Дитячі повісті і розповіді
Михайло Коцюбинський - один з найцікавіших українських письменників. Друзі називали його Соняхом, бо понад усе він любив сонце, квіти і дітей. І надрукував його уперше - львівський дитячий журнал "Дзвінок". Книжка містить твори для дітей молодшого і середнього шкільного віку. Призначена для
150 грн

Олена Волосевич

Рейтинг: 4.6
Рік видання: 2011 Категорія: Література для навчання та розвитку
Навчальний посібник "Букварик для дошкільнят" призначений дітям дошкільного віку. Матеріал букваря містить багато цікавих, творчих завдань, які сприяють розвитку зв'язного мовлення, мислення, пам'яті, просторової уяви та швидкому оволодінню технікою читання. Опрацювання завдань передбачає
211 грн

Олена Волосевич

Рейтинг: 4.8
Категорія: Вірші. Лірика
У цій книзі діти мають змогу дізнатись багато цікавих фактів про життя та творчість українського письменника, поета, байкаря, видавця та громадського діяча - Леоніда Глібова. Крім цього, книга багато проілюстрована світлинами, ілюстраціями, документами і рукописами письменника, що дозволить
150 грн

Біографія Олени Волосевич

Олена Волосевич народилася у Львові, де живе та працює і нині. Будучи творчою натурою, працювала редакторкою журналів "Ангелятко" та "Ангеляткова наука". Журнал "Ангелятко" виходить з 2006 року, це єдине видання в Україні, яке двічі отримало титул переможця конкурсу Держкомтелерадіо на краще періодичне дитяче видання з понад 150 дитячих видань України. На сторінках журналу"Ангелятко" та "Ангеляткова наука"друкуються такі відомі письменники та поети України, як Роман Скиба, Марина Павленко, Богдан Стельмах, Іван Андрусяк, Галина Левицька та інші. Крім того, на запрошення журналу відома американська ілюстраторка та художниця компанії Walt Disney з українським корінням Валерія Соколова приєдналася до редакційної колегії видання. Матеріали журналів ретельно готуються та обговорюються з дитячими психологами і методистами, вони відповідають державній програмі з дошкільної підготовки Міністерства освіти і науки України та не містять ніякої реклами.

Згодом, спільно з "Українським товариством сліпих" та "Біблійним товариством" запустився соціальний проект для незрячих дітей молодшого шкільного віку. Завдяки колективній творчості редакторів з'явився вперше в Україні журнал "Ангелятко шрифтом Брайля" у вигляді вкладки рельєфно-крапковим шрифтом для дітей з вадами зору, ідея створення якого народилася у процесі спілкування з дітьми львівської школи-інтернату №100 для незрячих та навчально-реабілітаційним центром "Левеня".

Олена Волосевич займається не тільки редакторською діяльністю, вона є автором багатьох книжок для малечі: "Герої України в казках та легендах: Для молодшого та середнього шкільного віку", Олександр Олесь – дітям", "Леонід Глібов – дітям", "Михайло Коцюбинський — дітям", "Легенди Києва та Наддніпрянщини" та багатої інших.

Цитати
Цитати ще не додані!

Відгуки про Олени Волосевич Новий

Поділіться своїми враженнями!
Залиште свій відгук
Книгомани завжди мають свою точку зору і полюбляють ділитись нею. Залиште відгук про цього автора для майбутніх відвідувачів. Заздалегідь дякуємо!
Будь ласка, оцініть автора!
Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних