Книжковий інтернет-магазин Наш Формат
Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн.

Побажання

Олександр Довженко - книги автора та біографія

Олександр Довженко - фото

Олександр Довженко — світило світової та української кінематографії, художник, письменник. Предтеча українського поетичного кіно. Його стрічка Земля увійшла до списку дванадцяти найкращих фільмів у історії світового кіномистецтва.

Книги Олександра Довженка

Рейтинг: 4.5
Рік видання: 2017 Категорія: Вітчизняна класика Книга в наявності
До нашого видання увійшли найвизначніші твори класика української літератури та видатного кінорежисера світового масштабу Олександра Довженка (1894—1956): «Україна в огні», авторизований варіант кіноповісті «Зачарована Десна» та оповідання «Незабутнє». Центральне місце в творчості митця завжди було
41 грн
54 грн
-24%
Рейтинг: 4.5
Категорія: Вітчизняна класика Очікуємо поставку
До збірки творів видатного українського кінорежисера і письменника О. П. Довженка (1894-1956) увійшли кіноповість «Зачарована Десна» — автобіографічна, лірико-філософська оповідь про становлення людини на зламі ХІХ-ХХ ст. та оповідання-новели періоду Великої Вітчизняної війни.
21 грн

Олександр Довженко

Рейтинг: 4.0
Рік видання: 2012 Категорія: Вітчизняна класика Очікуємо поставку
До збірки творів видатного українського кінорежисера і письменника О. П. Довженка (1894-1956) увійшли кіноповість «Зачарована Десна» — автобіографічна, лірико-філософська оповідь про становлення людини на зламі ХІХ-ХХ ст. та оповідання-новели періоду Великої Вітчизняної війни.
132 грн
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2015 Категорія: Вітчизняна класика Очікуємо поставку
Олександр Довженко (1894-1956) – класик української літератури та видатний кінорежисер світового масштабу. До нашого видання увійшли оповідання: "Воля до життя", "Незабутнє", "Ніч перед боєм". Центральне місце в творчості митця завжди було віддане Україні та її людям, їм він присвячує своє
27 грн
Рейтинг: 5.0
Рік видання: 2014 Категорія: Щоденник Очікуємо поставку
Ця книга — найбільш повна публікація щоденникових записів Олександра Петровича Довженка (1894—1956) за період з 1939-го по 1956 р., де він фіксує основні події свого особистого і творчого життя починаючи з виходу на екрани фільму «Щорс» (1939) і до завершення роботи над сценарієм «Поема про море»
200 грн

1917 року переїжджає до Києва і стає слухачем Української академії мистецтв, заснованої гетьманом Павлом Скоропадським. Активний учасник національно-визвольних змагань: воїн армії УНР, член партії боротьбистів, співтворець харківського культурного відродження. З 1934 року мешкає в Москві.

Кінокартина Звенигора (1928), своєрідна українська Іліада, стала сенсацією року та продемонструвала світові нового митця, що розширив рамки мистецтва кіно, увівши в нього філософію й літературу.

Життя Довженка було трагічним балансуванням між нищівним радянським режимом і генієм митця.

Окрім автобіографічних творів Зачарована Десна (1956), Щоденник 1939-1956, українською мовою публікувалися уривками кіноповісті Поема про море (1956), Україна в огні (1962).

Непроста доля та авторський міф митця продовжує бути темою біографічних розвідок та документальних публікацій, серед яких Довженко без гриму. Листи, спогади, архівні знахідки(2014), Німа кінотрилогія Олександра Довженка (2017).

Вхід до особистого кабінету
Увійти за допомогою:

Підпишіться на розсилку
і отримайте знижку 10%

Вкажіть, будь ласка, Вашу стать

Або

Я погоджуюсь з умовами використання персональних даних